Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen matricát kell vennem?

Milyen matricát kell vennem?

Figyelt kérdés

Közvetlenül a 11-es főút mellett van a telkem, szóval ha kihajtok a kapun akkor már a 11-es útra kell ráhajtanom, nem is tudom elkerülni semerre.

Megyei matricát kell vennem hogy tudjak autóval közlekedni?

Ezt havonta kell? Akkor érdemesebb évest venni nem?



2015. szept. 21. 12:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismételten a jó válaszokat.

A térkép linkért külön köszönet. Bár teljesen nem egyértelmű sajnos, azért sokat segít. A zöld színű utak ingyenesek, a piros színűek fizetősek. Eddig világos. Viszont elég sok a fekete (szinezés mentes) út is. Akkor azokkal most mi van? Eddig is autóztam idén, leginkább a Dunakanyar és Esztergom térségében, de sosem a főton- ugye jobb a biztonság. Eddig sosem szóltak a rendőrök a matrica hiánya miatt.

2015. szept. 21. 21:01
 12/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%
Ami nincs szinezve az nem fizetős. Szinezve eleve csak az autópályák és autóutak vannak, és mint írtam csak azok között vannak fizetősek. Egyelőre...
2015. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ember! A "fekete utak" nem autópályák, autóutak, hanem klasszikus jó magyar országutak. Ott szerinted mióta kell fizetni a használatért személyautóval?
2015. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most direkt csinálod, kérdező?

A fekete utak sosem voltak fizetősek, ezt magyarázzuk, mert azok eleve fő- illetve alsóbbrendű utak, bakker! Mi a szarnak jelölgetnék az eleve nem autóút vagy autópálya besorolású utakat?!


Szerintem csak trollkodsz, mert egyrészt ennyire hülye nem lehet valaki, másrészt ha már használtál idén autópályát (mivel azt írod nem főúton mentél), akkor valamilyen matricát venned kellett, tehát tudod, hogyan működik a rendszer.

2015. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hmm.... Nem autópályán mentem, hanem a kertek alatt mert nem volt matricám...
2015. szept. 21. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!