Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Heti egy vezetés elég? (azaz...

Heti egy vezetés elég? (azaz 1x100 perc)

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem a B kategóriás jogsit, a KRESZ és az elsősegély már meg is van, most mennék vezetni hamarosan viszont új munkahelyem van, ami miatt kb 0 a szabadidőm egyelőre, kb heti 1 délután érnék rá vezetni menni. Szerintetek ez lehet baj, ti mennyit jártatok? Amúgy a jogsi megszerzése nekem nem sürgős, tehát ilyen tekintetben nem lényeges, mennyi idő alatt végzek.
2015. szept. 21. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőven elég lenne, anno én is pont ennyiszer jártam, viszont azóta bevezették ezt a km alapú marhaságot, vagyis hogy 580 km-t kell levezess. És ez sokszor 40-50 óra alatt jön össze csak, szóval tényleg sokára lesz meg a jogsid.
2015. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elég.

Annál jobban megy, minél többet gyakorolsz.

Így hetente egyszer mennél. Szóval úgy igazán nincs is lehetőséged belejönni. Mert nagyon sok nap telik el vezetés nélkül.

Én minden másnap mentem.

Persze, ha ügyes és tehetséges vagy, akkor így is fog menni :)

2015. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk igyekezett az oktató mindenkit heti 2x2 órára beosztani. Persze volt eltérés, ha valaki lemondta, volt, h 3x mentem, ha valami közbejött és átszervezte (pl vizsga előtt álló tanuló szerettt volna még plusz órát), akkor csak heti 1x.


Én anno soknak éreztem, ha akár 1 hét eltelt két vezetés között.

2015. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 1 óra nagyon kevés, mert az elején sokat flejt az ember, sok minden is történhet 2 vezetés közben, ez rontja a teljesítményt.
2015. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most fogok forgalmizni és elég.

Teljes mértékben elég a heti 1 z pontosan jó főleg ha 100 perc, mert igye az 2 óra vezetésben (50 perc 1 ora jogsiszerzéskor).

Nem kell 40-50 óra, ugyanugy a kötelező 30 kell (elméletileg), de van olyan autosiskola is ahol ha megy már irnak is ki. És szerintem ezzel semmi gond nincs

Az ilyen oktaméteres baromságoknak ne higyj mert semmit nem ér. Viszont figyelj oda hogy ne egy lepukkant szart vezess mert gyötrelem.

Ez mind kb 1 hónapos tapasztalat.

2015. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.!


Szerintem meg az a jó, ha egy , lepukkant szart" vezet elsőre, mert nincs is jobb oktató mint egy rossz műszaki állapotú kocsi.


Èn anno egy újszerű Toyota Yarisban vizsgáztam utána megkaptam otthon a lepukkant 20 èves Swiftünket amivel rengeteget szenvedtem (lerobbantam autópályán, kaptam jó párszor deffektet, elszakadt a kuplung pedál bowden, elromlott a fèk ès egyèb finomságok) ès csak így tanultam meg azt, hogy mi az igazi vezetès, így 2 èv után az a 30 óra + vizsga semminek tűnik.

2015. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!