Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7-800ezer forintig milyen...

7-800ezer forintig milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Évi 10-12000 km-re inkább benzines vagy dízel a jobb? Annyi lenne, hogy 2002-2003-as évjárat után legyen és jó állapotűt lehessen belőle kapni illetve ne okozzon vele olykor több száz km-t megtenni sem gondot.
2015. szept. 22. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor még rakj egy egyestca számod elé.
2015. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kia rio, skoda fabia, daewoo kalos, mitsu carisma, bevált jófajta suzukik beleférnek , persze, benzines

Leginkább japán/koraeit vegyél, és ne feledd f betűstől óvjon az ég (ford, fiat,francia)

2015. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Például a Fabia is sz@r. Legalábbis a HTP motorosak
2015. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valami japán szívóbenzin nézzél , 1.8-2.0l körül. Atyádat se eszi le , meg ha sikerül 150-200e km körüli-t venned, akkor jó eséllyel elmegy még 2x , vagy ha vigyáztak rá és te is vigyázol rá még 3x annyit is,hogy a motorjához hozzá sem kell nyúlni. Nekem volt egy Mitsubishi Galantom (2000) évjárat, 2l-es , benzines , 410.000-nél adtam el, de az az autó sosem hagyott cserben (illetve egyszer , de az az az én hibám volt , ugyanis elkopott a generátornál a szénkefe , és nem akart idnulni, de ugye azt hamarabb cserélni kellet volna,csak megfeldkeztem róla..) Fogyasztása 7l körül volt.
2015. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi éves futásra benzinest vennék dízelt azért írtam mert nem tudom hogy neked mi a szimpatikus. Alapjaiban véve egy jó dízel is hálás lehet.


Toyota Corolla sima 1.4 Honda Civic 1.4 (90 LE) Skoda Fabia 1.9 SDI VW 1.9 TDI ezek jó és megbízható konstrukciók ha ezekből találsz egy tényleg karbantartott példányt beléptél a gondtalan autózás birodalmába. Persze ezeken kívül is létezik élet. De csak ezekről tudom biztosan állítani hogy rendben vannak ezeket ismerem. Sajnos léteznek szép számban rosszul megtervezett motorok egyes típusokon belül pl amit a 3. válaszoló írt. Vagy ami nekem is volt Renault 1.5 dci ami számtalan problémát produkált rövid időn belül..


Nekem az a véleményem hogy NEM igaz az a mondás hogy bármilyen márkát vehet az ember mert "minden a karbantartáson múlik". Csak talán még annyi hogy autóvásárlásnál a km óra állás és az évjárat ne az első szempont legyen. Az állapot a fontos.

2015. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyiert 2003utan lehetetlen...

Vagy fapados suzuki tekeros ablakkal vagy lelakott lom.

Oregebb vagy dragabb lesz ha jot akarsz.

Igy kar is tippeket mondani.

99-2003kozti hibatlan atlagos 1.4 benzines kocsik 600-800 egy corolla vvti jo valasztas lehet de 2003utan max 8k felejtos!

2015. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!