Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted melyik autó az,...

Szerinted melyik autó az, amelyiket még az örökkévalóságnak terveztek és épitettek?

Figyelt kérdés
Pl w126 , Corolla e11 , stb?
2015. szept. 23. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
régi W-s mercik, Porsche 911
2015. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Állólámpás Merci (bár a totalcaros Csikós Zsolt öregmercivelszopós cikkeit olvasva ebben sem vagyok biztos), Toyota Carina E (ez alapozta meg a megbízhatóságukról kialakult hírnevet)
2015. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően bármelyik kocsi lehet tartós aminek már az első naptól gondját viselik...
2015. szept. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az összes, a maiak is.
2015. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 joco5582 ***** válasza:

El kell keserítselek. Nincs ilyen autó. Csak vannak olyanok, amelyek kevesebbszer romlanak el, és vagy olcsón javíthatók. Öreg autó bármilyen strapa egy autó, az idő akkor is elvégzi amit kell. Értem itt karosszéria, gumi és műanyag elemek, kopások és lógások.

Például vegyük az én 22 éves kocsimat - nevezzük Japánnak. 14 évesen vettem, és hiába híres arról, hogy sose romlik el, ez valójában akkor igaz, ha mindíg költök rá. Minden évben karosszéria csinosítás, főleg az hátsó traktus, küszöb, kerékjárati ív. Ilyen olyan szakadó repedő gumi és műanyag. Írtó sokat számít, hogy a tulaj keni-e szilikonnal a gumit és műanyagokat. Az UV mindent tönkretesz

2015. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!