Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tolatásban parkolás. Mit kell...

Tolatásban parkolás. Mit kell hozzá fejben tudni? Nehezen megy, nem érzem az autó határait.

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Fiú vagy lány vagy?
2010. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Fejben annyit kell tudni, hogy lassan kell csinálni, és a kormányt arra kell tekerni, amerre tolatni akarsz. Az agy fordítva diktálná...
2010. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Lány. Az a gondom, hogy sose vagyok biztos abban, hogy nem húzom-e meg a kocsit. Meg hogy egyenesen álltam-e be!
2010. márc. 14. 14:42
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy benne biztos, ne csináld, menj el gyakorolni valahova, ahol nem tudsz csinálni kárt senkinek...
2010. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Lányoknak ez nehezebben megy, de gyakorlással ugyanolyan jól elsajátítható. Még tanulsz, vagy már van jogsid? A külső tükrökben látható, hogy nem fogod meghúzni. Az egyenességet meg elég akkor ellenőrizni, mikor már áll az autó, mert van módod korrigálni. Ha elsőre nem lesz egyenes, az nem akkora baj.
2010. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Van jogsim, igaz, nem rég óta. De a tolatás a rémálmom. Inkább messzebb parkolok, ha csak így tudnék beállni két kocsi közé.
2010. márc. 14. 14:59
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy üres parkolót, ahol fel vannak festve a vonalak, és gyakorolj ott. Vagy húzz oda két kukát, annak nem fáj, ha meghúzod.
2010. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Milyen autód van? Am most valahogy nagyon ráéreztem, igaz még csak 15 vagyok, de kiállok egy olyan helyről tök jól ahonnan jogsival rendelkezők nem biztos, meg szeretek betolatni helyekre. Apámmal szoktam versenyezni hogy ki áll be jobban tolatva.
2010. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:02-nak


pont az ilyen 15éves, de már autóval centizgetőkből lesznek az önjelölt schumacherek. Ha lehet ne találkozzunk soha az utakon, mert én szeretném biztonságban érezni magam. 15évesen maradj a biciklinél...

2010. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
A lányoknak a térlátása tolatásba köztudottan rosszabb, ezzel semmi gond nincs. Amig nem én állok elötted, v mögötted :DDD Na félre a tréfával, gyakoroljad ez az egy ami segíthet, meg ha ül melletted olyan akinek van jogsija régóta és vezetni is tud. Ő tudja mondani, h mikor hogy szedd alá stb... De csinálni kell! Fél év mulva menni fog :)
2010. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!