Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam az autóm, és az új...

Eladtam az autóm, és az új tulajnál tönkrement, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Mikor megvették, átnézték, próbakör is volt.

Semmi motorikus hibát nem találtak. (és semmi baja nem is volt)

Ez volt kedden, pénteken hív az ipse, hogy tönkrement és autópályáról húzták haza.

Ilyenkor mivan? mert nállam semmi baja nem volt a kocsinak, se taknyos nem volt a moci, olaj volt benne ahogy kell és a víz is rendben volt.

Azt mondta, hogy a szíjnál fémes forgácsok vannak beékelődve...


Ha valakinek van ilyen tapasztalata kérem írja meg.



2015. szept. 25. 22:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egy régi történetben a lányok a frissen vásárolt VW bogarat 30 km-en belül ölték meg autópályán, ugyanis elfelejtettek 2. után feljebb váltani...
2015. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Az se semmi történet :)
2015. szept. 26. 22:46
 23/23 anonim ***** válasza:

Az a régi történet egy városi legenda lehet. A tiltás pont azért van a motorokban, hogy ne lehessen szétforgatni.

Egy több év városi használatban ellustult Corsát úgy "javítottam" meg, hogy negyedikben tiltáson csináltam egy Bp-Győr-Bp utat, az eredmény csak egy kitisztult kipufogó és egy megelevenedett motor lett. Utána még hajtottam 10 évig, 200 000 kilométeren keresztül.

2015. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!