Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy hozzá nem ertőnek mennyire...

Egy hozzá nem ertőnek mennyire nehéz az összes fektárcsát és fékpofát kicserélni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egy hozzánemértő általában a kocsit nem tudja felemelni anélkül, hogy hullámosra hajtaná a küszöböt, az emelő fejével. Ha ez mégis megy egy aknát akkor is kell keríteni, ha véletlenül ez is kéznél van akkor már csak egy jobbfajta crovakészlet hiányzik és már készülhet is a guruló koporsó, ami remélhetőleg a kert sarkában fogja befejezni a próbautat, persze csak ha ki nem fordul a kereke a találomra meghúzott kerékcsavarok miatt.

Vicc....

2015. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha mégis nekiállsz, amit nem javaslok, akkor azzal kezd, hogy megnézed megnyitható-e az összes légtelenítőcsavar.

Mert ha egyik is berohadt, akkor nagyjából lőttek az egész műveletnek.

Ez nekem csak csőkulccsal sikerült, mással nem, mert a dugó nem jó, legalábbis ami nekem van.

Lenyaltam, ott helyben 8-as anyát kellett ráhegeszteni, hogy ki tudjam hajtani.

Így megmaradt épen a féknyereg...

2015. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy belső kárpit csere lenne, akkor azt mondom, hogy csináld, legfeljebb csúnya lesz, de kár nem lesz belőle. A fékkel nem szórakoznék, mert ha elrontod, akkor abból baj lesz.
2015. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Rendben, nem nyúlok hozzá, félek hogy tényleg elrontanám...

Keresek egy másik szerelőt, talán olcsóbb árat fog mondani. Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2015. szept. 29. 07:20
 15/16 anonim ***** válasza:

Sírtam a nevetéstől xD "Hol találom meg őket".


Hát... Ránézel és látod a karikát.. :D


Amúgy viccet félretéve, én Youtube szerint cseréltem, ami neki 20 percig tartott, nekem 1 nap mert nehezen jött le.

+egy kis angol tudás, mert fogja magyarázni hogy mit nézz és mit kell kiégetni ha esetleg beszorult, mindig fékelt menet közben, és az miatt kopott le hamar. Ha felteszed úgy megint hamar lekopik... De ha angolul érted akkor többi már könnyű a videó szerint (ott könnyen megy, neked kalapáccsal kell majd verni tárcsát hogy lejöjjön a rozsda miatt)

2016. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja és ne felejtsd vissza benyomni a hengereket, nem csak tolni de ide-oda forgatni hogy visszanyomja... Mert másként nem megy be az új vastag fékbetétek
2016. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!