Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egyertelmu hogy...

Szerintetek egyertelmu hogy futomuballitas kell neki?

Figyelt kérdés
Az auto kormanya jobbra balra egyeneletesen rangat, nagyobb sebbessegnel raz. Az auto bal elso gumijanak kulso szelet nagyon eszi az ut es jobbra huz az auto. Illetve az tuti hogy kell futomubeallitas a gumi kopason latszik. De a nagy razas is adodhat ebbol?

2015. szept. 29. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A futómű beállítás az egyértelmű de előtte szigorúan át kell nézni mindent a fűtóműben. Így látatlanban kapott egy ütést az a futómű + a gumikat is ellenőriztetném nem-e sérült és centíroztatnám is.
2015. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is egy teljes átvizsgálást neki, plusz a beállítás. Ha nagyon gáz a gumikopás, új garnitúria is kinéz.
2015. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! Mindenkepp at akarom neztni, de mivel elegge raz igy remelem hogy a beallitastol javul vagy megszunik.
2015. szept. 29. 18:14
 4/5 A kérdező kommentje:
A centiroztatas amugy rendben van mert ket hete kaptam defektet es akkor rendbe lett ezen a teren rakva.
2015. szept. 29. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A futóműbelállítás necces, mert ha nem teljesen ép a futóműved, elkergetnek. Már a kopottságra értem. Ilyen rángatásom nekem is volt és a harmadik gumis ahogy levette mondta, hogy szálszakadásos. Elötte két kókler kicentírozta nekem. Rám is sózott gyorsan négy gumit de igaza volt és azonnal elmult. A futómű nem igazán tud úgy meghibásodni, hogy rázzon. Majdnem biztos, hogy gumi.
2015. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!