Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miert nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem akar osszejonni velem ez a lany, aki mar tobb egyertelmu pozitiv jelet is adott felem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lany, aki nem ertem miert utasitott vissza.

En voltam neki az elso ferfi az eleteben akivel egyutt volt, es akkor is o kezdemenyezett, mikor velem akart aludni.

Teljesen egyedulallo es meg soha nem volt komoly parkapcsolata 22 evesen.

A multkor olyat irt nekem teljesen magatol, hogy elmehetnenk egyutt egy hetvegere valahova. Egy no nem hiszem, hogy ir egy ilyet, ha nem akar kozeledni a ferfi fele, mikozben o tudja, hogy nagyon tetszik nekem. Szavakkal o is tett tobb celzast, hogy bejovok neki.

Utana eleg gyakran hivtam volna mindenfele, es azt mondta, hogy mar kezd sok lenni neki a kedvessegem.

A napokban olyat mondott, hogy mar regen megmondta, hogy maximum baratsagot tud elkepzelni velem, mikozben ezt tenyleg csak most hallottam eloszor tole.

Egy nagyon magas 188 cm-es lanyrol van szo. En 179 cm vagyok.

Szerintetek az zavarja, hogy magasabb nalam? Az utobbi idoben meg csak talalkozni sem akar velem, hogy ezt megbeszeljem vele, ezert tettem fel ide a kerdest, hogy szerintetek mi a problemaja es mit csinaljak?


2015. márc. 18. 14:51
 1/2 anonim válasza:
A magasság biztos nem probléma. Azokból amiket leírtál Nekem az jön le, hogy Ő sem tudja igazán mit akar. Egyszer jó lenne Veled lenni, aztán meg nem. Próbáltál már Vele leülni, és megbeszélni a dolgot? Én nem hiszek a férfi-nő barátságban, hiszen az egyik mindig többet akar.
2015. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a magassággal van a gond nálatok. Azt nem hiszem, hogy nem tudja mit akar. Ha végiggondolod, 22 évesen te voltál most az első az életében akivel együtt volt. Nőknél ez mostanság kapuzárási pánikból is lehet, hogy le kellett valakivel feküdnie, mert már a 14 évesek közül is a többség amolyan mindenki-mindenkivel alapon csinálja. Most már túl van rajta(d) és nem érzi, hogy bármi változott volna számára ettől. Ezért össze van zavarodva. Az, hogy neked bejön, attól csak könnyebbé tetted a dolgát. Ő viszont nem szerelmes beléd, ez látszik. A leírásod alapján próbálkozott veled, hátha szerelmes lesz, aztán nem lett.
2015. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!