Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnek venni egy 50 es...

Szeretnek venni egy 50 es enduro motort de nem vagyok jártas ebben a témában, segitenétek?

Figyelt kérdés

Gondoltam veszek egyet használtan, motorozni tudok azzal nincs gond de nem tudom hogy 50 es be mit érdemes venni :D

Én egy Derbi Senda 50 es re gondoltam de abból is van derbi senda x race meg drd meg stb :) Ja meg mondtak nekem egy yamaha motort ami 50 esbe a legjobb nem biztos de a yamaha dt rémlik ha nem javítsatok ki :) De ti jobban tudjátok :)

remélem tudtok segíteni :)



2015. szept. 30. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Volt yamaha dt-m. Imádtam. Nagyon igénytelen strapabíró motor, és nincs olyan terep városban ami megkottyanna neki. Padkák, vasúti átjárók, mintha nem is léteznének. Nem egy versenyszörny, de iszonyat kényelmes, városba jó választás.
2015. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kösz szépen a válaszod :) még kicsit agyalok rajta :) ha van még más aki tud okosat mondani ne fojtsa magába :D
2015. szept. 30. 17:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Aprilia Pegaso 50 se rossz választás
2015. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De volt XR2-es Gilerám is. Az egy nagyobb darab, 125-ös, és iszonyat magas volt. Csak pár hónapig volt meg, de azzal sem volt bajom, bár elég keveset használtam. Arról csak annyi emlékem van hogy a pirosnál lábujjhegyen kellett támasztanom a 178cm-mel.
2015. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Most jelenleg ezekbe gondolkozok

Cpi sm50

Generic trigger sm 50

Derbi senda x race 50

yamaha dt 50

:D nehéz választani mert sok a jó tulajdonságuk :) szívem szerint a cpi sm50 venném de kevés a lóerő de drága az alkatrészek hozzá :)

2015. szept. 30. 18:21
 6/15 anonim ***** válasza:
A Derbi és a Yamaha közül válassz!
2015. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Alá tudod támasztani hogy miért a yamaha vagy a derbi a jobb ? :) csak azért hogy tisztába legyek :)
2015. okt. 1. 19:26
 8/15 Nagy Gomi válasza:
Azért yamaha vagy derbi mert ezek igényesen vannak össze rakva. Nekem van egy derbi sendám nagyon imádom erős strapabíró. A cpi-vel az a gond mint montsd drága az alkatrész és nem olyan jó a minoseg.Én személy szerint a Derbit ajánlom.Remélem tudtam segíteni:-)
2015. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Nagy Gomi válasza:
Olvass motoros fórumokat hogy neked melyik éri meg a legjobban:-)
2015. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát még nem tudom de valószínű hogy derbi lesz :) esetleg annyiba tudtok segíteni hogy ha cserélem a kipufogó rendszer javul a hangja?
2015. okt. 2. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!