Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok-e megbízható embert...

Tudtok-e megbízható embert aki autótelefont köt be?

Figyelt kérdés
Van egy 2000-es kiadású Audi A4 B5-öm. Volt benne eredetileg telefon, de amikor hoztam németből akkor már ki volt szerelve. Be van szerezve az eredeti telefon és a modul hozzá, csak kellene aki beszereli. Nem fontos, hogy az ország melyik részén van, mert sokat utazok. Ha tudtokkérlek írjatok. Köszi előre is.
2015. okt. 1. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Elárulod nekem,hogy ez mire is jó?Nekem A3-amban van meg a helye a könyöklőben,de azt is ki akarom szedni :D Mai mobiltelefon világban miért jó ez?
2015. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Juuuj de millenium :D


Én a helyedben vennék egy Bluetooth kihangosítós fejegységet....

2015. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért mert az autót teljes mértékben eredetinek szeretném. Legyetek szívesek, írjatok ha tudtok valakiket, köszönöm.
2015. okt. 3. 01:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja értem! Szerintem egyébként autóelektronikával foglakozók meg tudják csinálni, de ha esetleg ez egy hobbiautó lesz és azért akarod teljes mértékben eredetire csináltatni, akkor én inkább márkaszervizbe vinném, talán az legbiztosabb siker.
2015. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!