Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Modern" olcsó, megbízható...

"Modern" olcsó, megbízható autók? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék autót venni, jelenleg van egy Fiat Punto 1.1-esem 97'-es, de megfogok válni tőle, mert le szeretném cserélni. Na most ennek az ára 150.000-250.000Ft között mozog. Én szeretnék egy olyan autót, aminek a kialakítása ilyen modern, azaz nem a kocka autó. Megbízható kis auó legyen, ne egyen sokat, jó alkatrész árak legyenek.

És 150.000-250.000Ft között legyen az ára, természetesen használtat szeretnék venni. Melyek ezek a kocsik amelyek megfelelnek a feltételeknek???

Tehát: Modernebb forma, kis fogyasztás, megbízhatóság, nem fapados annyira. Tudom sok a feltétel, de vannak. Én néztem egy Skoda Fábiát, a régit, de azok 350.000 kezdődnek. De valami ilyen kialakításra gondoltam.

Előre is köszönöm a válaszokat!!!


Üdv.



2015. okt. 1. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi pénzből nem fogsz jobb kocsit venni.
2015. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért akarod a szart a fosra cserélni? Átíratás, a "kötelező" olaj- és vezérléscsere...
2015. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából azért szeretném, mert 2 év alatt, a dupláját költöttem majdnem a kocsira, mint amennyiért vettem. Aztán nem rég volt egy balesetem, egy 82 éves házaspár befékezett előttem a körforgalomba, aztán beléjük mentem, persze Én mentem hátulról beléjük, mert közben figyeltem, hogy nem-e jönnek és ki tudok-e menni de nem is ez a lényeg. Már nem szeretnék rákölteni megint több tízezer forintot a kocsira. Szeretnék egy másikat venni, aminek ilyesmi a forma tervezése. Bár néztem a skoda feliciát, az kicsit kockás autó, de nem néz ki rosszul. Bár a belseje nem annyira "modern" mint a puntonak. Ilyesmik amik számítanak nekem.
2015. okt. 1. 13:28
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze olcsóbban kijönnék, ha megcsináltatnám, de amúgy is eladó sorba került volna, mert másikat szerettem volna előtte is. Csak hát így viszont csökkent az értéke.
2015. okt. 1. 13:29
 5/14 anonim ***** válasza:

Aha...tehát kéccázötvené egy modern autót,ami soha nem romlik el és ha valami kell hozzá ingyen legyen,nulla a fogyasztása,megy mint az állat,mindenféle extrával felszerelt.......

Jó ez a mese,csak lehet fel kéne ébredni!!

2015. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért raktam a modern szót idézőjelbe. Nekem nem kell klíma, elektromos ablak stb. A modern-t a formájára értettem, mint pl. a punto, ezért is példálóztam. Fiat Uno pl. nem modern. Elnézést ha rosszul fogalmazok, ezért próbáltam példákat felhozni. Hogy ne egy fullextrás kocsira gondoljunk. Ami nekem modern: Fiat Punto, Opel Corsa, Ford KA, stb. aminek gömbölyített a formája. Ezekre gondoltam a modern szó alatt.
2015. okt. 1. 13:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Figyelj csak! Vagy sokat költesz a vásárláskor, és keveset a szervizben, vagy fordítva. Ha 150-250 ezer forintod van kocsira, akkor ne a formát nézd, hanem próbáljtalálni egy viszonylag megkímélt kiskocsit. Nem fog tetszeni az ötletem, de a Swift racionális választás, ha nem akarsz sokat költeni.
2015. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Egyébként semmi bajom az ötleteddel, mert nézegetem a swifteket is meg a opel corsa B-ket is. Engem nem érdekel pl. az előítélet, hogy swift. Nagyon sok jót hallottam róluk. Csak még igazából gyűjtöm az infokat ilyen autókról, aztán majd megnézem mindegyiknek az általános hibáit stb. majd az alapján döntök.
2015. okt. 1. 13:45
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"majd megnézem mindegyiknek az általános hibáit"


Úgy őszintén,te mit akarsz ezeken nézegetni?!Olyan összegért akarsz autót venni,amibért lassan már egy jobb biciklit sem adnak......250ért 20év körüli alsókategóriás autókat...vagyis inkább lomokat,autónak látszó tárgyakat adnak!ez már frankón az a kategória,hogy itt már tényleg örülni kell annak is,hogy van alatta 4 kerék azt úgyahogy megy,meg rendben vannak a papírjai.......nem hogy típushibákat nézegetni.....

2015. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Olasz kocsi ...remélem megtanultad hogy olaszt franciát soha..

Japánt vagy németet vegyél.Itt egy példa amivel lehet jól járnál persze mindent meg kell nézni alaposan, friss műszaki,klíma dupla lufi, abs, és ezt még japánban szerelték össze, örök élet:


[link]

2015. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!