Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magas embernek, milyen autó?

Magas embernek, milyen autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy autót vásárolni, viszont van egy probléma, amivel kétlem, hogy egyedül küzködök. 2m magas vagyok, és olyan autót szeretnék, amibe be is férek, és a nélkül betudok ülni, hogy a rádiót bekapcsolnám a térdemmel, anélkül vezetni, hogy a térdemben megakadna a kormány, illetve anélkül kiszállni, hogy a tetőben kapaszkodok.:) Még nem jutottam el az autókereskedésig, hogy kipróbáljak egy-két autót, viszont előre szeretném gyűjteni a tippeket, hogy mit érdemes megpróbálni! 500.000 ft körüli értéket szánnék az autóra, tehát nem mai évjáratokban gondolkozok! 98-99-es golf4-ben gondolkoztam eddig! Válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. okt. 2. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy Swiftben is elférsz, csak az ülés kell hátratolnod :D
2015. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van! A régi Swift kicsinek tűnik kívülről, de hatalmas tér van a vezetőnek!
2015. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 veterán vas ***** válasza:
50%
Az ülés oldalán levő kis karokkal csudás dolgokat lehet csinálni. :) Egyrészt előre-hátra csúsztatható, továbbá az ülőke vízszintes része függőlegesen állítható, a háttámla pedig előre-hátra dönthető. Ha ezek segítségével sem tudod termetednek megfelelően beállítani, akkor pár ezer forintért vásárolhatsz üléstartó konzolokat, amik még további lehetőségeket kínálnak. Ezekkel -főként függőleges irányban- újabb üléspozíció variációk állíthatóak elő.
2015. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagy és olcsó? Mondeo
2015. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 veterán vas ***** válasza:
43%
Jaj mondeot ne! Az most éppen alvázcserére vár. :)
2015. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
192 centimmel mondom, hogy hiába tolod hátra egy random kisautóban az ülést, hogy a kuplungot se tudd benyomni, semmit sem érsz vele, mert a plafont éri a fejed. Ide olyan autó kell, aminek alacsony az üléspozíciója, az fenti ok miatt. VW-nél általában egész mélyre lehet engedni az ülést, a német triónál (nem írok neveket) alapból nagyon lent ülsz, és ez nagy előny nekünk. Golf 4-ben én például már egész jól elfértem, szerintem te is elfogsz, de terpeszkedni már nem lehet majd benne.
2015. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Evele123 ***** válasza:
A volt főnökömnek, aki szintén 2 méteres, kombi Ford Focus kocsija van... Neki bejön.
2015. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Cakis kisbusz. VW T4
2015. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Furgont vegyél, abban nem kell a földön ülnöd, és a tetőbe kapaszkodnod. Ford Transit pl.
2017. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De a földön ülés az egyáltalán nem rossz, sőt, én kimondottan szeretem az ilyen autókat.
2017. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!