Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mennyi idő volt megszer...

Nektek mennyi idő volt megszerezni a jogsit?

Figyelt kérdés
kresz,eü,forgalmi+vizsgákkal együtt? Hány hónap? Mennyi a normális? Én július végén kezdtem és kresz eü meglett elsőre,vezetésből most hagytam el a 10.órát. Fogalmam sincs mennyi vezetés kell majd,hogy vizsgázhassak remélem novemberbe mehetek már.

2015. okt. 3. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én márciusban kezdtem(2010),június elején már jött az értesítő,hogy mehetek az okmányirodába a jogsiért.Olyan 2,5 hónap volt.10 órás munkanapok mellett.Szerintem 2,5-3 hónap alatt megvan.Ha kell pótóra forgalomban,vagy megbuksz,akkor több
2015. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

B jogis - volt 1 év autós suli váltással, meg kihagyással közben ment A1 is

A1 - volt kb háromnegyedév megbuktam októberben, és már nem volt alkalom csak májustól

A - kb 1 hónap, de az szerencsére rapid volt, szinte csak vizsgázni kellett menni, volt elég tapasztalat

2015. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap, lazán vettem a dolgot, és elsőre sikerült minden. Igaz akkor még nem volt így túlkomplikálva minden.
2015. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy normális. Ahogy be tudod ütemezni és rendesen fel tudsz készülni.

Én suli mellett csináltam. Október körül kezdődött a tanfolyam. Heti egy vagy két alkalommal (már nem emlékszem pontosan) adták le az elméletet. Ezekből decemberben vizsgáztam le. Utána várnom kellett januárig, hogy betöltsem a 17-et, addig nem vezethettem. Nekem még volt rutin vizsga is. Ezt február eleje körül csináltam meg. A gyakorlati vezetésre csak péntekenként volt időm, mert tagozatos osztályba jártam, ami miatt volt hogy napi 10-12 órám is volt. Reggel 7-kor elindultam otthonról és fél5-6-ra értem haza. Másnapra meg készülni kellett, nem lett volna időm még vezetni is. De jó volt ez így, nem éreztem úgy hogy ez verseny és minél előbb túl kell esni rajta. A minimális számú órát vezettem le. Márciusban vizsgáztam, április 10-én vehettem át a jogosítványomat.

Tehát ha úgy vesszük fél év volt, de mondom és nem hajtottam, hogy minél előbb túl legyek rajta, nem láttam értelmét. Mint ahogy azokat a kérdéseket sem értem igazán, amikben azért aggódnak, mert nem bírják kivárni azt a pár hetet amíg megjön a plasztik kártyájuk. Ez nem lóverseny, nincs semmi időhöz kötve.

2015. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

7 hónap, ebből 1,5 hónapot vártam az oktatóra és 2x 2-3 hetet pihentünk a forgalmi órák alatt is (ünnepek, szervíz miatt).


Szeptember elején (közepén?) kezdtem a kreszt, április 3-án vizsgáztam.

2015. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2014 szeptember elején kezdtem és most február legvégére végeztem.
2015. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem fél év. igaz, hogy az akkori munkahelyem küldött, de sok más feladatot is kaptam mellé. nem tudtam folyamatosan csinálni. (B C kat.)
2015. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsivel kevesebb mint 5 hónapba telt mindennel együtt, ebben benne volt egy bukás, ha nem bukok akkor 4 hónap lett volna.
2015. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!