Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 330i ha kihuzatom egyesben...

BMW 330i ha kihuzatom egyesben majd kettesbe váltok és rányomok egy kövéret, normális hogy megkapar a kocsi?

Figyelt kérdés

Nem csak nyikkan a gumi, ami az üveghangig szétpörgetett régi alfáknál szokott lenni, mikor gyorsulnak a városban, hanem rendesen megkapar, addig míg rányomom.

Ha a gumiterhelést nézem, érdemesebb lenne kicsit alacsonyabb fordulatszámom átváltani?



2015. okt. 5. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
És íme még egy a provokáción és feszültség keltésen kívül semmi másra nem alkalmas kérdés.......ha tudsz nyomjál rá még kövérebbet és akkor kesz az igazi....
2015. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most nem értem, amit írtál.

egy szakami oldalon felteszek egy kérdést, a fordulatszámról és a gumitapadás arányosságáról, és te ilyen választ írsz?

Jól vagy amúgy?

Vagy melyik kategóriából szabadultál ide?

2015. okt. 5. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a swift-et.
2015. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék nem az a bajom hogy ha megkapar a kocsi.

hanem az, hogy ha véletlen kicsit nagyobb gázt adok neki váltás után nagyon kapar.

Erre kérdeztem azt, hogy kb akkor mekkora fordulatszámnál rakjam át,vagy inkább ne huzassam ki teljesen egyesben, vagy ha kettesbe átraktam ne adjak neki akkora gázt?

Ilyen variációkkal kísérleteztem.

De azt sem akarom hogy fölváltottam másodikba, és kicsi gázt nyomok, "darabosnak" tűnöj a benzin kívülről, magyarul akadozva kapja fel a sebességet.

2015. okt. 5. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem érted??pedig írtam hogy nyomj még kövérebbet,és akkor át tudod lépni a diffundális súrlódási tapadás maximum értékét,és akkor úgy elkapar a bmw,hogy olyat tol,hogy dimenziót lehet vele ugrani!
2015. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szoktak kezdőknek ilyen erős autókat ajánlani :)
2015. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt 330ci-m ami egy nagyon jó kis kocsi, de nem az a kezelhetetlenul eros valami. Ne balf.szoskodjál, ha sok akkor vegyél vissza!
2015. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Force feedbackes kormány és pedálszettel játszol? Lehet, hogy a pedál érzékeny, a windowsban lehet állítani rajta a szoftverében. Az NFS-ben nekem is mindig elkapartak az autók emiatt.
2015. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Asc bekapcs és nincs gond.

Bárcsak az 520i is ezt tudná, hmmmm olyan boledog lennék, mikor a csaj lenyeli!


Kezdőnek meg 330ci nem való! Télen még az 520i is tud meglepetést okozni, hogy enyémben nem rendeltek asc -t.

2015. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális de nem jó! Nem hiszem, hogy 2esnél túl agyot kellene nyomni, pláne nem erős autónál. 3-4 esben már mehet, sőt!
2015. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!