Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen "lóerős" kisebb autók...

Milyen "lóerős" kisebb autók vannak, normális áron?

Figyelt kérdés

Használt autóról beszélek nem az új túlárazott Golf GTi-ről.

És nem feltétlen olyan kis autóra gondolok, mint pl a golf.

Hanem hmm.. igazán most példát sem tudok mondani. (eszembe jutott: pl egy VTi Civic)

De NEM BMW!!!!!

Remélem értitek a kérdést. Előre köszi a válaszokat!

Az ár az mindegy, ami szerintetek jó és kész.

95-2000-max 25 körül gyártottakat. Válaszokat köszi :)



#erős #kocsi #kapucsengő #autó lóerő
2014. nov. 2. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Astra H 1.9CDTI 150Le. Azt mondják megy mint a veszedelem és erőssebb is a motor a kasztnihoz mint kellene. Én most egy ilyennel szemezek. Csak az eladó példányok között nincs 4x elablak.

Vagy a dízel nem jó?

2014. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jajaja Bocsi nem írtam!

CSAK BENZINES!

2014. nov. 2. 17:14
 3/18 anonim ***** válasza:

Póni lóerős

baba lóerős

hazudott lóerős


Ezek mind léteznek kisautókban XD

2014. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Eh. Hát.. Nekem nem ezek a szavak jutottak volna eszembe erről a kérdésről.

Nagyon érett lehetsz.

Na mindegy majd felnősz.

2014. nov. 2. 17:35
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Kutya legyek, ha ezt a kérdést bárki megérti...


Próbáld már meg magyarul, érthetően, összeszedetten kifejezni magad, hogy most mit szeretnél...

2014. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem íróval, szerintem is te Alakemen98 vagy az, aki 16 évesen képtelen érthetően kiírni egy kérdést!


Ezek mit jelentenek magyarul?


"Milyen "lóerős" kisebb autók vannak"


"95-2000-max 25 körül gyártottakat."

2014. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Érthető a kérdés. A régebbi kisebb autók között sok variáció van, például 1000 köbcentis 53 lóerős, 1.3-as, vagy 1.4-es 60, 68 lóerős. Az 1.6-osok már többnyire az alsó-közép kategóriás autókba kerültek, 75, 100, 105, 110 lóerősek is lehetnek, de van néhány kivétel, van ahol a nagy fordulatból hoznak ki 150-160 lóerőt, de ezek már nagyon kihegyezett motorok, kevés tartalékkal. Vannak még az alsó-középben 1.8 literesek, ezek 125-135 lóerősek is lehetnek, és nyomatékosabbak, mint bármely 1.6-os.

Ezek szívó motorok voltak, mostanában kezd divat lenni a turbós kisköbcentis. Régen is volt néhány, abból a korszakból például a Punto 1.4 turbo motorja, 1.4 131 lóerős volt, ma már többet hoznak ki egy 1.2-es turbós motorból is.

Ha a BMW kiesett... Akkor én a VTI Civicet és a többi hasonló hülyegyerekautót sem választanám a helyedben. Kb. ezeket ajánlják itt elsőnek, mást nem is ismernek.

Ha csak a közlekedés a cél, akkor a fentebbi felsorolásból láthatod, hogy átlagos autókat lehet összehozni a megjelölt korszakból (95-2000, 2025 meg még odébb van :) ). A 2000 körüli korszakban voltak azért erősecske turbós motorok is, mint például a VW/Audinak az 1.8 T, ami volt 150 és 180 le változatban is, ezeket beletették az alsó-közép kategóriákba is. Én turbósat vennék, benzineset. Mert azok már alul erősek és lehet őket húzatni is.

Persze egy erősebb autó váráslását nem 16 évesen követném el, hanem 26 évesen, mikor már van némi tapasztalat is a hátam mögött.

2014. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"De rendörség csak úgy átalakittatom nem kell hozzá új forgalmi?"

Ennek örülök! Hol tanítanak újmagyar nyelvre?

:)

2014. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat, rossz volt az idézet:

"Érthető a kérdés."


Ennek örülök! Hol tanítanak újmagyar nyelvre?

:(

2014. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ő érti. Biztos egy "tájszólást" beszélnek a kérdezővel... Ez a lényeg, reméljük a kérdező is érteni fogja a hasonlóan ékesen szóló választ...
2014. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!