Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nagyon csúnya egy...

Szerintetek nagyon csúnya egy ilyen mopedautó?

Figyelt kérdés
Tudom, nem a legszebbek a mopedautók, de mit gondoltok a Casalini Ydea mondjuk 2004-es mopedautóról?Ha lehet, az undorítónál kicsit változatosabb véleményt kérnék.A válaszokat előre is kösz!

2015. okt. 6. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel fel lehetne sorolni 40 "csúnya" típust a Smarttól a Multipla-ig..))

Szerintem aranyos,ülj bele ha a biztonság nem szempont..:-)

2015. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:

ilyesmi? [link]

szerintem nem csúnya,egy mopedautónál egyébként sem szempont a kinézet.csak működjön :)

2015. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmiképp nem ajánlom a mopedautót. olyan országokba tök jó, mint pl. olaszország, annak is a déli része, ahol a városok televannak olyan utcákkal ahol csak egy ilyen vagy egy robogó fér el. a menettulajdonságai még egy 50-es robogónál is rosszabbak. elképesztő hangos mivel zajszigetelés az nincs, a motor kirázza belőled a sz@rt is, fröccsöntött műanyag az egész bódé, a kis tengelytáv miatt pedig úgy pattog az úton mint a gumilabda. poénnak tűnik, de itthon semmi értelme. ráadásul max 50-el szabad vele menni, ennyire is képes.
2015. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és ahogy fentebb írták, biztonság ugyanúgy nulla mint egy motoron, sőt, ha elkaszál egy q7-es akkor még rosszabbul is jársz... ja és még drága is.
2015. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jólvan,azért köszönöm a válaszokat,mondjuk szerintem is "aranyos" csak azt gondoltam, hogy másnak nem igazán tettszik.
2015. okt. 6. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csunyak a mopedautok, nekem inkabb viccesnek tunnek, az is inkabb ha a hangjuk is hallatszik. Ertelmuket viszont en sem latom, mert az aruk ott van mint egy hasznalt kisauto, ami biztonsagosabb es gyorsabb is.
2015. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak valaki még nem járhat normális kocsival,célzok itt magamra :) Amúgy meg tudom, hogy mindig mondjátok, hogy nem olyan biztonságos, jó, elismerem, de bizonyos helyzetekben valamivel biztonságosabb, persze nem mindig.Én majd azért szeretnék mopedautót venni, mert van teteje, jobb esetben télen-nyáron használható, nagyobb a hely ahová pakolhatok stb.Én főleg azért szeretnék ilyet, mert mondjuk lehet, hogy ha télen hullani fog a hó, vagy valami olyan időjárás van, akkor robogóval nem igazán tudnék közlekedni.Persze a robogónak is vannak jobb oldalai,pl. gyorsabb, jobban tud közlekedni városban,olcsóbb a fenntartási költsége stb. Természetesen miután meglesz autóra a jogsim és lesz a fenntartására elég pénzem leváltanám,bár az még pár év.Ja azt elfelejtettem leírni, hogy 15/F vagyok.
2015. okt. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!