Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW tulajdonosok és nem tulajok...

VW tulajdonosok és nem tulajok, változott a véleményetek a botrány óta? Megmaradt a bizalom?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele, hogy eddig is meg voltam elégedve vele és ez a hiszti nem változtat a véleményemen. Szerintem a legjobb autókat németek gyártsák. Nekem bűzlik ez a kampány a lejáratástól.
2015. okt. 8. 12:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amerikának fontos a környezetvédelem? Tudod miről szól a kiotoi egyezmény? Es hogy ki nem írta alá? Olvass inkább. Amerikának az Európai szake érés a fontos, hogy felmenjen a dollár. Véletlenül osztogatnak roslektust a migánsoknak mi? Erős az unió szet akarják cseszni és magasról szarják tele a zöldek nyakát.
2015. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Látom, már megint megy az összeesküvés elméletek gyártása.

Nem azon van a hangsúly, hogy több káros anyagot bocsájt ki az autó a megengedett értékhez képest hanem, hogy csaltak, azaz félre vezették a tulajokat és a hatóságokat. Az csak részlet kérdés, hogy a káros anyag kibocsájtást manipulálták, ha a lóerőkkel trükköznek abból is ekkora botrány lenne.

Amúgy gratulálok a Volkswagennek, céljuk volt, hogy a legnagyobb autógyárrá váljon amit el is értek, mivel az év első felében több autót értékesített mint a Toyota(igaz, csak 1-2% volt köztük a differencia) és ennek ellenére öngólt rúgnak.

A kár pénzben is tetemes(18 milliárd dollár büntetés és 11 millió gépjármű visszahívás) de az igaz veszteség a jelenlegi és leendő tulajok bizalma.


Tudom, tudom minden autógyár hazudik a fogyasztási adatokkal de azokat lehet teljesíteni speciális körülmények között(ami persze nem életszerű mert egy hétköznapi autót nem a Hungaroringen használunk) de ez akkor sem egyenértékű egy "csaló" szoftverrel.

Mindegy, a Toyota röhög a markában és megnyugszik, hogy az év második felében ismét ők zárnak az eladási lista élén.

2015. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Mindegy, a Toyota röhög a markában és megnyugszik, hogy az év második felében ismét ők zárnak az eladási lista élén."


[link]


"A dízelbotrány ellenére szárnyal az Audi. Az előző hónapban világszerte 170 900 autót értékesítettek, ez 6,8 százalékos növekedés. Hála a Q7-es erős startjának, a cég történelme legjobb szeptemberén van túl."


Bizony, ironikus, az Audi és a VW meg a többi VW csoportos márka talán történelme legkellemetlenebb ügyébe keveredett 2015 szeptemberében, errefel éppen ekkor dönt meg minden eddigi eladási rekordot.


:)

2015. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szimplán véleményekre voltam kiváncsi, nem akartam senkit rábeszélni, hogy akkor is vegyen VW-t. Elárulom, hogy nő vagyok, és az hogy számomra a német autók a NO.1 az elsősorban a formára irányul. :) Kinézetre még nem igazán láttam az én ínyemre valót más gyártóknál. :) Ezenkívül volt már kettő és elégedett voltam vele minden téren.

Ja, és "gyártják". Bocsánat. :P

2015. okt. 10. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!