Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ajánlani autós...

Tudnátok ajánlani autós oktatót, aki Budaörs Virágpiac vizsgaközpont alá tartozik? Szeretnék oktatót váltani.

Figyelt kérdés
Már korábban le akartam lépni az oktatómtól, de pont, mikor közöltem volna vele, mondta, hogy befizetett vizsgázni. Úgyhogy vettem még 12 órát, elmentem vizsgázni és megbuktam. Nem mondom, hogy nem volt jogos a bukásom, lehet még csiszolni a tudásomon (az 50.percben kellett félreállnom a visszaúton kicsit fura ok miatt:(), de rájöttem, hogy feleannyira sem voltam ideges a vizsgán, mint egy szimpla órán. Állandóan kiabál velem és hasgörcsöm van, ha meglátom az autóját. A vizsgán pedig reméltem, csak nem kiabál:) szóval váltanék

2015. okt. 9. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki az oktatód? Lehet ugyanahhoz jártunk, hál'Istennek én átmentem múlt héten, de 9 hibaponttal :D
2015. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!