Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukisok, opelosok miért...

Suzukisok, opelosok miért kompenzálnak állandóan mikor pirosnál indulnak, és egy kettőben élik ki a sérelmeiket?

Figyelt kérdés

Napi jelenet a városban, suzuki swift a pirosnál.Ha átlag autó állna meleltte normálisan indulna.

De beáll mellé egy Audi a6, régi, nem akar az semmit főleg nem gyorsulni, csak lindulni ha zöld lesz.

Erre a suzukis egyre többet átnéz, kezd a szívverés felmenni, az erek a fejen megdagadnak, adrenalin jön.

Már pumpálja a gázt, de az audiban csak ilyen nyikorgó, cicncegő hangot hall a sofőr.

Átnéz hogy jól hallja-e, amit hall, hogy emberünk túzátatja a motort.

A tekinetet összetalálkozik, a suzukis már remeg az adrenalintól, sárga és zöld .

De emberünk nem várja meg a zöldet sem, kilő, mint a rakéta.

Ez a jelenet miért játszódik le állandóan, mindenki találkozott már ezzel, de akkor sem értem.

Miért vesz az ilyen nagyobb kocsit?



2015. okt. 10. 15:24
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Miért nem vesz az ilyen nagyobb kocsit?

Ha ennyire feszélyezve érzi magát a suzukiban?

2015. okt. 10. 15:26
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem mit szeretnél mondni nekünk. Szerintem ezzel csak te találkoztál, vagy csak kitaláltad, ilyen nincsen.

Mi szégyellnivalója lenne egy swift tulajdonosnak, amikor beáll mellé egy agyonhasznált, lerobbant audi, amit a sofőr 300.000 km állásnál vett meg? Szerintem semm, inkább annak van szégyellnivalója, aki megvesz egy ilyen 15 éves tragacsot csak azért hogy gizdázzon vele, mert mással nem tud. Annak a kocsinak már csak a karcos emblémája van meg, más nem.

2015. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Az audi egy példa volt, lehetne az mondeo, vagy e merci is.

A lényeg hogy nagyobb és erősebb legyen mint az ő kocsija, akkor egyből az alábbi szitu van.

2015. okt. 10. 15:32
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Te önbizalomhiányban szenvedsz.
2015. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Mert lúzer. Bele van ivódva, hogy Sosem nyerhet és ez kihat a mindennapjaira így nem jut rá. Fél kezdeményezni és még az asszonyt is más kezeli mert kicsi a cerka az is hamar lő. Szeretem az ilyen emírstt eseteknél tövig nyomni azt megmutatni milyen a 310Nm hidokulpunggal. Ez most arcos lett, de őszinte.
2015. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem egy tipikus szituáció.
2015. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Én nekem 1999-es Suzuki Swiftem van és sose csináltam még ilyet!


Engem meg az irritál mikor a BMW X6-os meg hasonló kategóriás kocsik nem ismerik a fék távolságot, na olyankor szoktam villogtatni a féket.


A kérdésedre a válasz pedig nagyon egyszerű: anyagi okok. Akinek Suzukija van kevés pénze van vagy egyszerűen nem akar vagyonokat költeni a kocsijára, de azért szeretne valamit ami egy hangyányit jobb a busznál...

2015. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel csak az találkozik aki nagyobb kocsiban ül. Nekem van ilyen közeli ismerősöm is. Folyamat fényezi a szizukit. Nagyon megyen!
2015. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
Kinek nem inge... Egyébként én is szuzukit akartam csak kaptam 400E árengedményt a cégemtől. De beletalált az egyik komment. Tényleg sok kmrrel ültem bele.
2015. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Azért az nem igaz, hogy akinek suzukija van, annak kevés a pénze. Van suzuki 10 millióért is. Az új vitara 6 millió, nekem is olynom van. Most ezzel nem azt mondom hogy sok pénzem van mert nem, hanem csak azt, hogy ennyi pénzből vehettem volna egy olyan használt audit, bmwt-t stb., hogy megszólal, és nem is lett volna benne 300.000 km, meg nem is lett volna egy 15 éves agyonhasznált roncs, mit a legtöbb amivel gizdáznak sokan. A pénzem pedig ugyanannyi lenne, de így legalább egy új kocsiban ülök, és nem egy 15 éves bmw-ben. Sokan csak addig érezhetik magukat menőnek az embléma mögé bújva, amíg be nem gurulnak a panel előtti parkolóba a "szuper" kocsijukkal.
2015. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!