Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autómat szeretném megvenn...

KovácsBálint kérdése:

Első autómat szeretném megvenni és az alfa romeok nagyon megtetszettek, megéri mit gondoltok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem egy nagyon erős járgányban gondolkozok kb olyan 100 egy néhény pacis 1.6-os ban gondolkozom és nagyon megtetszettek a 147 alfa romeok(meg a legtöbb alfa).Azt tudom hogy az alkatrészek,szervizköltsége drága.De azt is olvastam hogy ha törődök vele akkor nincs sok bajuk.Ti mit gondoltok?

#autó #Alfa Romeo #alfa romeo147
2015. okt. 11. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azért első autónak egy "100 egy néhény pacis 1.6-os" nem gyenge!

Alfa tipikus olasz autó. Remek dizájn, pocsék kivitelezés.

nem fog az út mellett hagyni, de mindig lesz valami elromlott, bosszantó apróság.


"De azt is olvastam hogy ha törődök vele akkor nincs sok bajuk."

Ez akkor ( sem) igaz, ha te vagy az első tulajdonos, és tényleg figyelsz rá. De használt autónál ez nem igaz.

2015. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dirtboy ***** válasza:

nekem az nem tetszik bennük hogy hasonló társaikhoz képest sokat esznek,gyári adat szerint 1.6 benzin vegyesben 8,2 liter.

népítéleten olvasol pár 1.6-os tapasztalatot 8,5-10liter átlag fogyasztást írnak.

2015. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor alfa römeot nem ajánlotok igaz? miben kéne gondolkoznom?
2015. okt. 11. 20:02
 4/15 anonim ***** válasza:

Fiat Grande Punto, golf 4-5.


Mennyi a kereted?

2015. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
700-ezer fölé nem nagyon max 800e amit össze spórolok
2015. okt. 11. 20:09
 6/15 anonim ***** válasza:

"Akkor alfa römeot nem ajánlotok igaz? miben kéne gondolkoznom?"


Mi a keret?

Sokan köpködni fognak, de szerintem első autónak egy Suzuki tökéletes.

nem csajozós autó, nem versenyre való, de a városba teszi a dolgát, szervizt gyakorlatilag akkor lát, ha megtörik, fenntartás olcsó. pici az esély, hogy az előző tulaj széthajtotta...

2015. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dirtboy ***** válasza:

nem mondtam hogy nem ajánlom,én azt írtam hogy mi nem tetszik benne.

az alfáknak meg van azért a maga varázsuk,nem átlagos a belső sem.

tulajok meg vegyes érzelemmel vannak,van aki imádja és következőnek is azt tervezi van aki meg megbánta.

nálam is tervben van autó vásárlás,nekem ugyan nem az első de az első ami millió feletti lenne.

én ferde hátúakat kedvelem,néztem a 147-es alfát is de őt a fogyasztás és a csomagtartó méret miatt elvetettem. /300liter alatti nem akarok/

mazda 3,audi a3 is kiszemelt volt.

mazda szintén kajás,audik meg túl drágák.

egyenlőre én golf 5 nél kötöttem ki.

2008-as 1.6 benzin nekem tökéletes lesz.

1 hibája van hogy ajtó panelt nagyon át kell szabni hogy értelmes hangszórót rakja bele de hát ez van,kárpótol a 350literes csomi ami nem rossz egy ekkora méretű ferdehátútol.

gondolkozz el pár fajtán te is,na meg hogy mik az igények,ne csak a lóerőt nézd hogy 100felett legyen.

2015. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy valamilyen Peugeot,Renault sem rossz választás, csak valami jobb állapotút fogj ki.Amúgy nagyon biztonságosak plusz ha jobb állapotú és karban van tartva, akkor elég jól bírják hiba nélkül.
2015. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én a 4-es golfokat néztem és nekem is tetszenek a csapott seggűek.Aminek nem tudtam utánanézni az egy honda civic amelyik ún "békaseggű" nem tudom hallotatok-e már róla?
2015. okt. 11. 20:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből egy jobb Golf IV-t ki tudsz fogni. Inkább, mint valami olasz/francia csoda. Csak szívnál vele
2015. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!