Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autórádiót Budapesten, hol...

Autórádiót Budapesten, hol tudnék olcsónk kicserélteti azaz szereltetni?

Figyelt kérdés

Egyszerű, olcsót olcsóra kéne cserélni, nem holmi drága hifi.

Nem kívánom szétbarkácsolni, szakemberre bíznám, de nincs sok pénzem rá.



2015. okt. 13. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell szakember. Az előlapot lepattintod , utána ami ott marad , látni fogod,hogy a 2 oldalán van 2 kis nyílás , ott benyúlni valami vékony,lapos tárggyal (pl. kis csavarhúzók) megfeszíted , kiszeded a dobozt előre fele , utána eloldod a csatlakozót , fogod az új dobozt , összecse csatlakoztatod, visszatolod , majd rárakod immár az új előlapot és kész. Ha ez bonyolultan hangzik,akkor a neten százával találsz autórádió cseréről cikkeket , sőt szerintem még videót is.
2015. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, de nem jön ki. Kaptam kölcsön kiszedő pálcákat, de avval sem jött ki. :-(

Valamilyen spéci kiszedő kell hozzá. Láttam a neten létezik vagy 25 fajta. Mivel, amiket lehet kapni a neten, azoknak darabja 700-1500.- Ft, így nem költenék rájuk.

2015. okt. 13. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. A kiszedő pálcákkal annyi a baj,hogy valamelyik aluminiumból van pl. és marhára nem lehet csinálni vele semmit,mert elhajlik. Egyébként, ha sikerülne találnod valami jó szilárdságú anyagból valami vékony-lapos valamit ami befér , azzal kijönne. Csak azért tényleg tisztességesen meg kell némelyiket feszítni. Egyébként szólj valami ismerősödnek aki csinált már iylet , szerintem 2 sörért el is vállalja akárki.
2015. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!