Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HASZNÁLT gyári vagy utángyárto...

HASZNÁLT gyári vagy utángyártott ALUFELNIT érdemesebb venni? Első alufelni lenne, így tapasztalatlan vagyok nagyon!

Figyelt kérdés

Alufelni vásárlás előtt állok, és nem tudom eldönteni, hogy melyiket érdemesebb venni. Kb. egyforma árban van mindkettő. Valaki azt mondta, hogy inkáb újat vegyek, pl Dotz, AEZ, Mak, Threeface felnit, de páran azt is mondták, hogy inkább vegyek használt gyárit, pl Audi alól.

Szerintetek melyik lenne a legjobb választás és miért?



2015. okt. 14. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazából tök mindegy. Az anyaga a fontos,hogy pontosan milyen öntvény. Használtnál arra kell figyelni,hogy jó magyar szokás szerint szívesen árulnak egyesek pl. repedt felniket, amik túl éltek már pl. egy körforgalmon való átszáguldást , vagy egy komolyabb balesetet , és te ezt megveszed , felrakod, nagyon szépen csillod , csak lehet egy kisebb kátyúnál majd kitörik alólad. Szóval vagy használt , megbízható helyről , vagy új utángyártott.
2015. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezt a kettőt nézegettem, vagy valami nagyon hasonlót szeretnék, 17-es méretben, de nem tudom hogy milyen anyagból készültek. Melyek a jók? Kb 180.000Ft-ot szánnék a 4 felnire.

2015. okt. 14. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem ha volna lóvém rá akkor ezeket venném.
2015. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jah link lemaradt [link]
2015. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
neked hogy tetszik?
2015. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nagyon jól mutat egy Golf alatt, de nekem Skoda Octavia kombira kellene :)
2015. okt. 14. 22:32
 7/9 Vizéli László ***** válasza:
Én új utángyártottat vennék valamelyik nevesebb márkából.
2015. okt. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első leírta a lényeget, mindegy melyiket választod csak jó legyen, vétel előtt vidd el egy gumishoz. Ha az eladó nem megy bele, hagyd ott.


180.000ért igen jó felniket lehet venni (gumi nélkül)

2015. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Milyen nevesebb márkára gondolsz? Mindenképp valami hasonlót szeretnék:


[link]


Nagyjából ilyen sűrűséggel, nem baj ha a pereme másabb vagy valamiben eltér, csak az a lényeg, hogy legyen belőle 7x17 vagy 7,5x17-es, 5x112-es lyukosztással, ha lehet akkor ET 40-50 körül (gyárileg 6,5x15 ET50.) és ha lehet, akkor 57,1-es aggyal, bár ha kell bele szűkítőgyűrű az nem baj (szerintem)

2015. okt. 15. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!