Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4-ben miért ég folyamatos...

Golf 4-ben miért ég folyamatosan a műszerfalon a visszajelző lámpa, mely szerint nyitva van vmelyik ajtó?

Figyelt kérdés
Egy 1.9 tdi 4-es golfban folyamatosan ég egy visszajelző lámpa, amely azt jelzi, hogy az egyik ajtó nyitva van. Annak ellenére, hogy mindegyik be van zárva. Menet közben néha elalszik, gondolom valami érintkezési hiba lehet valahol. Ráadásul a kilépő fények sem égnek egyik ajtóban sem, pedig egy pár napja még a vezetőoldal felőli működött. Ezeket kiszedtem, rámértem multiméterrel, és nem kapnak semmilyen feszültséget, az égők jók. Szerintetek hol keressem a problémát? A két dolog összefügg?

2015. okt. 15. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Golf négyeseket annyira, de valószínű hogy egy vezetékből kapják az áramot. A nyitás jelző valószínű hogy érintkezési baj lehet, én a jeladóban keresném a hibát főleg ha menet közben néha elalszik a visszajelző. A másik a kilépő fények magad is mondtad hogy nem kapnak áramot én a vezetéket nézve haladnék befelé lehet valahol a csatlakozó szált el, vagy kábel törés vagy szakadás van, de azt sem tatom kizártnak hogy egy csatlakozó lazult ki vagy elkoszolódott. Nem vagyok szakember ilyen téren de így hobbi szinten azért konyítok picit az elektronikákhoz és én legtöbbször hasonló problémáknál mindig a csatlakozóknál találom meg a hiba okát.
2015. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem erre van szükséged:

[link]


Az a csodálatos VW technológia...


Szerintem.

2015. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annyi valtozas tortent meg, hogy most mar a csomagterben sem eg a vilagitas. Tegnap kicsereltem benne az egot ledesre, mert a regi kiegett, akkor mukodott is. Azota sehova nem mentem az autoval, meg se mozdult, erre reggel direkt megneztem es nem mukodott.


Es ezt a mikrolapcsolot az ajtoban hol talalom, a zarszerkezetnel? Vagy alapbol nincs benne ilyen?

2015. okt. 16. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!