Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék venni 4000-450...

Autót szeretnék venni 4000-4500€ért, melyik típust ajánlanátok? Persze használtan, én Opel astra H gondoltam, vélemény?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlani tudom a H Astrát, esetleg nézd meg a Ford Focusokat is. Dízel vagy benzin ebben nem szólok bele, de elég jó motorok vannak az Opelben és Fordban is.
2015. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyuszredamus válasza:
Renault Megane 2. (Modell frissítés utáni 2006-tól felfele)Rengeteg extra,tartós minőség,normál szerviz árak.
2015. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mikeXxX ***** válasza:
Ne haragudjatok de nekem volt mind a 3 típus és egy rakás sz. főleg dízelben nagynyomásút ne vegyél mert drága a javítása még ha sokat mész akkor is jobban megéri egy benzines nézz csak utána az áraknak ! egyébként Németből ennyiért hozok neked sok vagány autót :-) !
2015. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó az Astra H, vedd nyugodtan. Ha külföldről autót veszel, akkor csakis Te vedd meg közvetlenül a német eladótól ! Hálás leszel, ha betartod ezt a szabályt ! Ne hagyd, hogy a kereskedők a csalogató szövegükkel megtévesszenek !
2015. okt. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
par evvel ezelott eladtam a G astramat, majd vettem egy 2008-as a4 audit(2.0 pdtdi). Ezutan jott egy Bmw e46 320d (2005).Az audit inkabb nem kommentelnem... A Bmw-vel azert kozel nem volt annyi gondom, mint az audival. De mikozben ennek a ket autonak a tulaja voltam, egy baratom vett egy H Astra 1.3 dizelt. Korulbelul 20.000 et rakott bele minden gond nelkul. De en a dizelekre koltott sulyos kiadasaim miatt akkor is a benzinest ajanlom. Ezek utan par napja sikerult vennem egy H Astra OPC-t. Soha tobbet dizelt...
2015. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig elmesélem, ha hasonló kérdésre akadok:

A szerelőm, mikor megtudta, hogy Opelt akarok venni, le akart beszélni. Azt mondta, megöl majd az unalom. Semmi szervizbe mászkálás, semmi útszéli lerobbanás, mindig csak beülni és menni...

Igaza lett. 12 évig volt Opelem, soha semmi komoly baj nem volt vele. De tudom ajánlani a 2004 utáni Focust is.

2015. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!