Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért gyullad ki az olajnyomás...

Miért gyullad ki az olajnyomás visszajelző lámpa?

Figyelt kérdés
Ha gyorsabban veszek egy kanyart, vagy a körforgalomba tempósabban megyek, akkor mindig felvillan míg egyenesbe nem állok.
2015. okt. 18. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg annyira alacsony az olajszint hogy amikor beveszed a kanyart akkor a karterban elúszik a szivattyú elől az olaj. Ekkor levegőt szívhat, tehát az olajnyomás valóban megszűnhet egy időre. Nem túl szerencsés így használni.
2015. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, tényleg alacsony volt, most töltöttem utána.

Nem értem miért nem jelzett akkor alapjáraton is, hülye voltam mert ezért nem is néztem eddig.

Lehet valami baja most így ez miatt?

2015. okt. 18. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert trehány vagy, és nem ellenőrizted ki tudja mióta az olajszintet.


Ugye a következő kérdés nem az lesz, hogy "hol vegyek a kocsimba hosszabb nívópálcát, mert a mostani nem ér bele az olajba?"

2015. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van hibáztam, de ebből tanul az ember. Ezentúl figyelni fogok mindenre.

Köszönöm a válaszokat.

2015. okt. 18. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Még pont időben cselekedtél, ha jár a motor akkor nem sült be. Az viszont lehet, hogy jobban megkopott ezalatt az idő alatt.
2015. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!