Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Direkt (sport) szűrőnél miért...

Direkt (sport) szűrőnél miért dadorászik az autó és miéért fullad le? Alapjáraton is! Gázadásra meg nem is reagál!

Figyelt kérdés

Honda civic 6.genről van szó 1.4i.

pillangó szelepről nem vettem le a dobozt az érzékelő miatt és a kartert sem bántottam ! Csak kilett véve a papir szűrő és annak a cső végére lettem ami jön a régi papír szűrő dobozából! Magyarul: csak szűrő csere történt!



2015. okt. 18. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az észlelt hibához 100% biztosan állítható,hogy semmi köze a direktszűrőnek.......valószínüleg valamit megbabráltál,amit nem kellett volta,vagy lecsúdzott valami csatlakozó.....
2015. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyiksem ! Vissza tettem a gyári szűrőt és a hangtompító dobozt az után is csinálta 5-10 percig és minden rendben volt ! Annyira nem szedtem szét direkt az érzékelők miatt csak a papír szűrő került ki a dobozából a direkt szűrő meg a GYÁRI levegőszívó cső végére minden tiszta gyári csak a papír szűrő került ki belőle !
2015. okt. 18. 23:20
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez úgy érzékelhető mintha túl sok levegőt kapna és mikor adagolom a gázt akkor a motor elhallgat és mintha lefulladt volna de ha leveszem a lábam a gázról vissza jön az alapjárati ketyegés kisebb gáz adásra pedig fullad a motor nem pörög ! Karburátorhoz nem nyúltam semmihez ! csak a papírszűrőt vettem ki a dobozból !
2015. okt. 18. 23:28
 4/10 TheCruve ***** válasza:
Hát akkor tedd vissza :)
2015. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hozzá kell állítani a karburátort!
2015. okt. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha felhúzom a karbit, hogy több benzint kapjon akkor nem lesz több a fogyasztása?! Vagy a levegő menyiségen kell csökkenteni ?!
2015. okt. 19. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj csak,te ne húzzál már fel semmit,aki egy 6.-genes civicnél karburátor(!?!??!!)ról beszél.......kár volt hozzányulnod
2015. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha annyira értesz a dologhoz akkor hogyan tudnám megcsinálni ?!
2015. okt. 19. 15:47
 9/10 anonim válasza:
100%
Szeretnék elnézést kérni ezért a kérdésért, magam és a többi igényes, hozzáértő Hondás nevében :D
2016. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Isten segíts... Mit keresne egy 6. generációs civicen karburátor?
2017. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!