Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megérné ezt az...

Szerintetek megérné ezt az autót megvenni? Link a leírásban

Figyelt kérdés

[link]


Sok rosszat hallottam az Alfákról, de erről a típusról eddig csak jókat. Szinte minden fellelhető magyar irodalmat átolvastam a 159-esről, és dicsérik, nincsenek nála azok a tipikus alfás hibák.

Kevés km, viszonylag fiatal kocsi, erős motor úgy tudom fogyasztás normálisan vezetve megáll 6-7 literből, motor a finomhangolás után 180 LE és még a fogyasztás is csökken egy kicsit. - ha BMW-t vennék ilyen feltételekkel, akkor ennyi pénzért csak olyat kapnék ami legalább 3-6 évvel idősebb, kb 150-250 ezer km-rel több van benne.


Szerintetek jó döntés, vagy nézzek valami más márkát? Viszont legalább 140+ LE.


A válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. okt. 19. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz ami az adatlapján van és valóban rendben van az autó, akkor szerintem érdemes megvenni. Egy nagyon kicsit gyanakvóvá tesz, hogy nincs szervizkönyv és a kevés kilométer együtt.

Ez az egyik legjobb és legnépszerűbb alfa. Hogy lesz-e vele baj, az megint csak attól függ, hogy valós-e a km (nem-e háromszor-négyszer ennyi van benne), vagy kitaposták-e a belét szegénynek. Ha rendben van, akkor szervizbe csak időszakonként kell majd vinni.

2015. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Kormanyzott kereken ennyi loero?????

Margit haaa normalis?????


Meg ez nem is alfa.

ALFA a 75-ös ota nem keszult!!!!!!

2015. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"motor a finomhangolás után 180 LE és még a fogyasztás is csökken egy kicsit." Nem kell elhinni, amit egyes chiptuning műhelyek reklámoznak. Nem lehet baxni is és szűznek is maradni, a nagyobb teljesítményhez több üzemanyag kell.

A másik, hogy ilyen tuninggal már nem lesz megbízható.

2015. okt. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öcsém kocsit vett múlt héten. Néztünk egy rakat autót, hallod az 5 éves dízelekben sokban van 300 000km :D


Sztem ilyen futásnál minimum kellene, hogy legyen szervizkönyv, de regisztrálsz az


[link]


oldalon, megkeresed a gazdáját, véleményt kérsz a többiektől. Ha sáros a verda az ott úgy is kibukik.


"Kevés km, viszonylag fiatal kocsi, erős motor úgy tudom fogyasztás normálisan vezetve megáll 6-7 literből"


Nézd, az 1100 kilós Golf3 TDI-re is 6 litert mondtak, majd a nehezebb Golf4 TDI-re is, majd a másfél tonnás Passatra is, most meg már erre is. Esküszöm, ha egy dízelmozdonyba raknánk 1,9-es dízelmotort az is csak 6 litert enne.... :D

Amúgy tényleg nem fogyaszt rosszul:

[link]


Azt meg előttem már leírták, nem a passzátszéltől lesz +30 ló a kocsiban, ha erősebb lesz a verda, akkor többet is fog enni.


Nem rosszak a 159-es Alfák, csak áruk nincs. Viszont, ha kevés neked ez a 150 lóerő akkor nézz egy 2,4JTDm-et, az gyárilag 205 ló.

2015. okt. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

8 éves dízelben 90.000 km.

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de gyanús, pláne, hogy ez is külföldi kocsi.

2015. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A rendszám midnent elárul. Ez egy külföldi autó, mert M-es rendszáma nem lehet egy 2007-es autónak. Nyilván ezrét szervizkönyve sincs, így a km óra állás is gyanús.
2015. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!