Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóvezetéssel kapcsola...

Milyen autóvezetéssel kapcsolatos munkák vannak?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz bekerülni ilyen helyre? Olyanra gondolok ahova B kategóriás jogsi kell.

2015. okt. 21. 22:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Gondolom nagyon jol ismersz es pontosan tudod a végzettségeimet. :) igazad van az ember ne is azt csinalja amit szeret :D egyébként a gyerekezést jó lenne befejezni mert fogalmad sincs a koromról. Tanulni pedig neked kellene szerintem ahogy itt pattogsz és villogtatod az eszedet. Szerinted én vagyok a pattogós hülye gyerek mert nem szeretem ha beszólnak nekem de eddig csak te bizonyítottad be mekkora eszed van és mennyire nem vagy képes normálisan reagálni. Egyből teszed a kemény gyereket hogy jajj ha élőben lennénk szétvernél. Az oldal nem arról szól hogy ha valaki kérdést tesz fel akkor kössünk bele provokáljuk.
2015. okt. 22. 17:52
 12/12 A kérdező kommentje:
Na én itt magam részéről berekesztem a dolgot :D hali
2015. okt. 22. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!