Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy külföldr...

Mi a véleményetek egy külföldről behozott pár éves, aránylag keveset futott Hyundai i30 1.6 crdi 5 ajtós autóról?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mennyire lehet megbízni egy külföldi autóban egy lehetséges törés, vagy lopás tekintetében? Utána lehet-e járni egyáltalán ennek a dolognak, vagy marad egy általános átvizsgálás egy szabványos autó szervizben, vagy márka szervizben? Mennyire lehet jó vétel egy dízel Hyundai i30-as?

2015. okt. 25. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan hozod? A németek pl (nem hasamra ütök, éltem kint) úgy vesznek autót, hogy: "na, ez tetszik, vegyünk egy új autót" - a kétéves verda meg megy a süllyesztőbe, mert senkit nem érdekel és van pénzük újra. Ha onnan hozod/hozatod, akkor jó eséllyel normális járgányt kapsz.
2015. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A németek pl (nem hasamra ütök, éltem kint) úgy vesznek autót, hogy"


És mikor éltél? Mert most nagyon nem így van. (2010 óta vagyok niedersachsenben. De tény hogy még most is gyakrabban váltanak mint mi. De ezeket a távolkeletieket meg olcsób kocsikat úgy veszik, hogy a nagy mellé megveszik szaladgálósnak, és hamar benne van a 200 ezer, aztán a kedves török kerskedő 100 ezerrel eladja.

2015. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Balint777 válasza:
Igen ezekkel vigyázni kell a kilóméter miatt, meg hogy hova és milyen rendszerességgel hordták szervízbe. Az autóval nem sok gond szokott lenni. Nekünk már volt kb. 5-6 diesel i30 egyik még csak meg se nyikkant.
2016. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!