Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kolléga nőm kocsijan el...

Szopcsecs kérdése:

A kolléga nőm kocsijan el felejtettem vissza tekerni a hűtő tartály kupakjat, mikor néztem a fagyállót. Lehet belőle probléma?

Figyelt kérdés
mondjuk,h megfő a motor,és ezáltal hengerfejes lesz?

2015. okt. 28. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemhogy lehet, hanem lesz is.
2015. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként minek vetted le a kupakot? Nem látszott már a tartályban lé? Na most biztos jót fogsz aludni... Hívd fel a kolléganődet és mond el neki hogy milyen ügyes voltál és hogy ne nagyon hajkurássza meg az autó mert akkor tényleg kihengerfejesedhet ha kinyomta már a víz nagy részét a rendszer.
2015. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi van aranka39, új nevet csináltál magadnak, mert a régit már szénné égetted?
2015. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kupak kell rá: ha az nincs, akkor nem kerül nyomás alá a rendszer. Ha nincs nyomás alatt, akkor alacsonyabb a forráspontja, tehát ha kicsit meghajkurássza, akkor attól már jöhet ijesztő gőz a motortér felől és lehet akár baja is a motornak. Ha meg elfogy, akkor nagyon valószínű hogy gebasz lesz belőle.


Telefonálj, mielőtt ő fog telefonálni. Kupak megvan? Vagy benne hagytad a motortérben?

2015. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez tényleg aranka kaliberű kérdés.......
2015. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Üdv! Hasonlóképpen jártam, indulás előtt ellenőríztem a hűtővizet, majd elfelejtettem visszatekerni a kupakot. Majd levezettem 200 kilómétert. Amikor megérkeztem, vettem észre hogy folyott ki a hűtővíz, valószínűleg a kupaknál kifutott. Amikor lehűlt, beállt a minimum szintre, szóval annyi van benne. Emiatt most baja lesz, vagy megúszható?
2016. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Ha valaki műszakilag ennyire antitalentum, és mellé még ilyen feledékeny is, az minek nyúl az autóhoz?


Apropó:

-gázt elzártad?

-lakást becsuktad?

-vasalót kihúztad?

-a kutyának adtál vizet?

-gyereket hazahoztad az oviból?

-A KAVINTONT BEVETTED? :D

2016. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!