Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggel nem indult ez az...

Reggel nem indult ez az autónk (és azóta sem) mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
206-os Peugeot hdi. Nem reagál semmire, elfordítottam a kulcsot és semmi nem világított semmilyen visszajelzést nem kaptam. Gondolom az akkumulátorral lehet a baj, de hogyan, ha tegnap délután használtam, este beálltam és semmi problémája nem volt akkor?

2015. nov. 1. 08:47
 1/4 szántóvető ***** válasza:
pont így hat hat az oxidáció.minden jó aztán se kép se hang.tisztítsd meg az akku sarkait meg a sarukat drótkefével és csiszolópapírral.
2015. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomcatters ***** válasza:
Ilyen volt nekem is tav télen ... egyszer csak minden előjel nelkül nem indult pont reggelre .. este jó volt.. már elég hideg van .. az igenybeveszi jobban az akkut, lehet+ 30 fokba meg semmi nem lenne vele .., ha szerencsed van , akkor lehet az amit az elso is irt .. vagy siman lelazult, vagy a motorterbe elengedett a statikuslevezetesert (földelés) felelős kábel ... esetleg akkucserés
2015. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül feltöltöttük az aksit kipróbáltuk és ment, de mindenesetre kicseréljük! :)
2015. nov. 1. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt kicserélitek, vigyétek el a szervizbe, méressetek rá. Lehet, hogy még egy-két évig elbazsevál nektek ez is.
2015. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!