Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen igazolvány szükséges...

Necrovomitpussy kérdése:

Milyen igazolvány szükséges az általános félhavi bérlethez?

Figyelt kérdés
A győri tömegközlekedésre értendő a kérdés. Egy ismerősöm fog itt tartózkodni a következő hónapban, és a félhavi bérletet gondoltam költséghatékonynak számára. Viszont bérletváltáskor a jegykiadó automata igazolványszámot kér, és mivel nem diákról van szó, így nem tudom, milyen adatra van tulajdonképpen szükség. A válaszokat előre is köszönöm.

#Győr #Kisalföld Volán #igazolványszám #Általános félhavi bérlet
2014. febr. 18. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

A google-ba beírt "tömegközlekedés győr" kulcsszavak csodákra képesek :)


Utazási igazolvány kell, ezt az ismerősöd személyesen tudja megvenni valamelyik bérletpénztárban. Ezeket neked kell tudnod merre vannak, ne én mondjam már meg innen Kecskemétről :)

Vigyen az ismerős egy igazolványképet és egy személyi igazolványt, plusz kb 200-500 Ft-ot.

2014. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!