Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami szivárog az autómból....

Valami szivárog az autómból. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hosszú!

Ha felnyitom a motorháztetőt, akkor a szervo olaj tartálya általában csupa olaj, illetve a csövek ami mögötte vannak azok is teljesen olajosak.

Egyszer letöröltem a csöveket, majd használat után megnéztem, újra olajosak lettek. Az érdekes az, hogy csak akkor szivárog ha épp beparkolok valahova, azaz lassan előre hátra gurulok kis kanyarodással.

Bizonyosan a szervó olaj szivárog, de a furcsa az, hogy a foltok meg a szivárgás mennyisége sokkal több és nagyobb, mint hogy csak az szivárogna, ugyanis a legutolsó tartályba töltés után alig fogyott valami...

Mi lehet még? Lehet, hogy több mindig is szivárog?

A hűtőfolyadékot kb 1-1,5 hete töltöttem a max vonalig a tartályban, de már több mint egy centivel a vonal alatt van. Ez normális? A motorolaj szint rendben van, azt néztem többször is.



2015. nov. 2. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nyilván az szivárog ami fogy... nézni kell a szinteket és kiderül
2015. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez nyilvánvaló, csak nem tudom, hogy melyik és miért meg, hogy mikor.
2015. nov. 2. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Elször a szervó tartályt javíttasd meg, a többi majd kiderül.
2015. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!