Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi olyan nagy dolog abban,...

Mi olyan nagy dolog abban, hogy a Váci úton összetörtek egy Ferrarit?

Figyelt kérdés
A híradóban is ez volt, utána másnap a suliban fő téma volt, egyik tanár kérdezte, hogy hallotta-e valaki, aztán sokan mondták, hogy igen... most látom, hogy videó is van róla, Palik kommentálásával :D... Ez mi a f***sz tkp? Ha én is veszek egy drágább autót, majd összetöröm majd a fél főváros arról fog beszélni?

2015. nov. 6. 11:45
1 2
 1/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Azért nem minden nap törnek össze 400 milliós autókat Budapesten. Majd ha napi rutin lesz, akkor senkit nem fog érdekelni. Viszont azért ez eléggé kétes hírnév.
2015. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy Ferrari mióta 400 millió ? :D 70-80 millióért bőven lehet kapni újonnan, a jobb típusokból. Azért gyakran vannak Budapesten balesetek, szerintem nem nagy dolog, hogy most egy drágább autót törtek össze, mi az érdekes ebben? Hogy van valakinek pénze Ferrarira? :D Amúgy azt se értem, hogy ezt van-e joguk így leadni, mondjuk a hírekbe... mert magánemberről úgy tudom, nem lehet engedély nélkül mindent leadni. Ez ijesztő is, én is összetörök, mondjuk nem egy Ferrarit, hanem egy A8-as Audit, akkor már benne lehetséges, hogy benne leszek a hírekben? Azt a fél főváros rólam fog beszélni?
2015. nov. 6. 12:10
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Egy Ferrari mióta 400 millió ?"


Egy sorozatban gyártott Ferrari tényleg nem 400 millió, de a most összetört Ferrari egy limitált "LaFerrari", amiből 499db-ot gyártottak összesen. 1.3 millió euró az alapára, ez kb 400 millió forint. Na ez az amit a világon sem minden nap törnek össze, nemhogy Magyarországon.

2015. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezo te ugy elvagy tevedve hogy az felelmetes....amit meg te össze tudnal törni az max a biciklid mikor hanyatt esel vele...
2015. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Közlekedési baleset miért ne lehetne benne a hírekben?
2015. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Aha, ezt nem tudtam, oké így már nagyjából értem... jó a közlekedési balesetek benne lehetnek, én arra gondoltam, hogy aki nem közismert személy arról nem lehet minden személyiségi jogát sértő dolgot leadni, mondjuk ha csak a balesetet adták le akkor az is oké.


Miért is vagyok eltévedve? Nem tudtam, hogy ez egy limitált kiadású Ferrari volt, de azon kívül teljesen reális árakat mondtam. Azt meg nem tudom honnan veszed, hogy nekem nincsen jogsim, vagy, hogy nincsen annyi pénzem, hogy legyen egy A8-as Audim, ennél fogva nem értem ezt a ledegradáló megjegyzést. Fingod nincs arról, hogy milyen anyagi háttérrel rendelkezek/rendelkezünk, csak trollkodsz egyet, gondolom a sérült kis lelked fájdalmainak az enyhítésére.

2015. nov. 6. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Te meg ha nem tudsz valamit(pl ni az laferrari)akkor tajekozodj,es nem kell egyből lefitymalni higy mi ebben olyan nagy szam...stb
2015. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ennek ismeretében, hogy ez egy ilyen Ferrari volt, érthetőbb, hogy miért adták le meg miért beszél róla mindenki, de nekem ez az egész akkor is kicsit ijesztő, főleg így, hogy most láttam a videót, hogy hogyan is törte össze, mert hát eléggé béna manőver következtében történt ez, vagyis a fél főváros nem csak, hogy tud és beszél a a sofőr balesetéről, hanem még nevetnek is rajta. Most gondolom mivel kizárólag csak a balesetet vették így kikerülték a személyi jogok sértését, de ha mégis valahogy kiderül ki vezette, mert sztem kiderülhet, mivel nincs sok ilyen gazdag, meg egyáltalán nincs sok ember még a világon se akinek ez az autó a tulajdonába van, akkor meg még égőbb annak a személynek. Nem tudom, nekem ez kicsit sok, hogy a sajtó ennyire figyeli az embernek minden hibáját, hogy aztán leadhassa, az ember ilyenkor figyelve érzi magát, úgy érzi, hogy nincsen szabadsága, vagy legalább is én ezt érzem. Mondjuk engem azok a hírek is aggasztanak amikor kimennek a balesetekhez és azt forgatják, hogy hogy meg hányan haltak meg, azoknak az embereknek a gyászát és nyomorát árusítják ki, még ha nem is tudunk konkrétan a személyekről, akkor is. Én nem szeretném, ha egy szenzációhajhász riporter jelenne meg akkor amikor épp gyászolom a szerettemet, mert esetleg balesetet szenvedtünk és ő meghalt.
2015. nov. 6. 13:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó egy fontos dolgot nem tudtam, mert csak fél füllel hallottam ezeket a híreket. De attól még teljesen pontos árakat mondtam az átlagos Ferrarikra, meg nem tudom ez téged miért izgat ennyire, hogy én lefikázom... egyrészt nem is fikáztam le, pont, hogy az emberek csámcsogását nem értem ezen, másrészt igen, csúcskategóriás modell, de attól még mindig nem értem ez neked miért felháborító, hogy én azt hittem, hogy egy gyengébb Ferrari. Meg ez nem egy akkora képzavar tényleg.
2015. nov. 6. 13:34
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy ismeretnek a hiánya, és nem értem ezt se, hogy miért annyira idegesítő, hogy én nem "tájékozódtam". Hogy tájékozódtam volna, mikor nem tudtam, hogy esetleg hiányos lehet az ismeretem? Tényleg itt olyan kérdések vannak, hogy 0,5 perc alatt ki lehet keresni a Google-on, akkor nem tudom miért ez a legaggasztóbb, hogy egy baleset körülményeit nem ismertem teljesen pontosan és feltételezni mertem hogy egy átlagos árú Ferrarit törtek össze.
2015. nov. 6. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!