Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet csinálni ha a sok...

Mit lehet csinálni ha a sok nyomorék nem tud kiszálni az autójukból?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy van egy drága autóm ( amit úgy vettem hogy 0 azaz 00 karmolás,horpadás semmi nem volt) és most van egyik ajtón 2 a másikon 1 a másik oldalon még vagy három kisebb horpadás ami ajtó rányitásra utal. Egyszerűen nem értem hogy lehet ilyen szerencsétlen valaki hogy rányissa a másikra az ajtóját... Nos ezekkel mit lehet tenni illetve hogyan előzhetőek meg ?

2015. nov. 6. 13:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
..és nyilvánvalóan ott van a másik része is a válasznak, a jellemhiba benned van, mert szeretsz kötekedni. Ennyi. köszönöm.
2015. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

"nehéz lehet ekkora arccal élni" - Ezt te tudod a legjobban. Kérdezett valaki? Nem. Mégis nagy dirrel durral nagy pofával jössz nekem, hogy hülyeség a válaszom. Majd ha a kérdezőnek nem tetszik akkor jelzi.

Direkt ezért járok ide fórumozni, hogy az idióták leszerelésében gyakorlatot szerezzek. IRL már bőven megtérült az itt szerzett "gyakorlat".

Mert hogy a másik része a válaszomnak jó volt? A tieidnek egyik része sem, ha már itt tartunk, olyan közhelyeket puffogtattál el, hogy már fáj. Ez van, egy tudálékos f.... vagy, aki eddig nem sok értelmes választ adott.

2015. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
A hibáid be nem ismerése, nagy arc, alaptalan támadás és káromkodás továbbra is. Tényleg van mire büszkének lenned.
2015. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11%

Miért veszel olyan autót amit féltesz?


A vitát meg fejezzétek abba. Szrntem is te vagy itt a rossz kötekedő utolsó. Ha jól számoltam vissza a lépéseket. Nehéz megkülönböztetni a sok 77 sz.ot.

2015. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem kell senkinek veszekedni,kötekedni. Nincs szükség rá.

A valászokert és tanácsokért köszönet várok még :) de majd holnap személtetem képpel is hogy kb milyen horpadások vannan rajta.

2015. nov. 7. 00:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezek így születtek nem lehet velük mit csinálni. Én külön autót tartok arra ha olyan helyre kell menjek ahol nem tudok a sok selejttől elkülönülve parkolni.
2015. nov. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 veterán vas ***** válasza:

Á sehol sem vagy!

Ha én elindulok valahová, útközben telefonálok, hogy mire odaérek, legyen egy saját parkolóm. Körülkerítve, leaszfaltozva, befedve, kutyás és fegyveres őrséggel. Amikor végeztem,utánam fölrobbantják, hogy más ne tudja használni.

Egy karc nincs egyetlen autómon sem. Na??? ;)

2015. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 JulesTS ***** válasza:

Ahogy már írták az a legcélravezetőbb, hogy kicsit (vagy nagyon) messzebb kell megállni a tumultustól. Én néha amikor kellő távolságra állok meg a nagy tömegtől, akkor szoktam a parkoló helyeket elválasztó vonalra állni egyrészt polgári engedetlenségből, mert sok parkolóban a két csík között nincs elég hely, hogy normálisan ki lehessen nyitni az ajtót (az lenne a normális, ha a jelenlegi legalább másfélszerese lenne egy parkolóhely), másrészt így ha valaki szabályosan mellém állna, akkor is normális helyet hagyna mellettem.

Ja a horpadásokat, ha nincs él benne, akkor nyom nélkül el lehet tüntetni. Vannak cégek akik ezzel foglalkoznak (kb 4..5eFt egy horpadás), vagy

2015. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 JulesTS ***** válasza:

Ahogy már írták az a legcélravezetőbb, hogy kicsit (vagy nagyon) messzebb kell megállni a tumultustól. Én néha, amikor kellő távolságra állok meg a nagy tömegtől, akkor szoktam a parkoló helyeket elválasztó vonalra állni egyrészt polgári engedetlenségből, mert sok parkolóban a két csík között nincs elég hely, hogy normálisan ki lehessen nyitni az ajtót (az lenne a normális, ha a jelenlegi legalább másfélszerese lenne egy parkolóhely), másrészt így ha valaki szabályosan mellém állna, akkor is normális helyet hagyna mellettem.

Ja a horpadásokat, ha nincs él benne, akkor nyom nélkül el lehet tüntetni. Vannak cégek akik ezzel foglalkoznak (kb 4..5eFt egy horpadás javítása), vagy akinek van hozzá kedve/bátorsága saját maga is meg tudja otthon csinálni jóval olcsóbban: [link]

Én 6db kisebb horpadást húztam ki ilyen szerkezettel (amiből 4 teljesen eltűnt, 2 meg csak akkor látszódik, ha direkt keresem).

2015. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!