Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót érdemes...

Milyen használt autót érdemes venni fél millió alatt?

Figyelt kérdés
Ha tudtok adhattok akár linket, vagy tanácsokat melyik romlik el a leghamarabb melyikbe drága az alkatrész melyik megbízható..
2010. márc. 18. 22:24
 1/9 anonim válasza:
100%

Nekem Mitsubishi Lancerem volt a mostani Renault Laguna előtt, és mindkettőt szeretem. Attól is függ, hogy mire kell: inkább gyors legyen vagy biztonságos, vagy keveset fogyasszon. A Mitsum keveset evett és nagyon ment, viszont nem éreztem annyira biztonságosnak gyerekkel együtt (3 éves a kislányom).

A Laguna nagyon szép, tetszik külsőre, biztonságosabb is, viszont többet is eszik, olyan 10-12 litert városban, amit szerintem egy 2 literes autóhoz képest sok.

Szerintem nézz be ide, nagyon jó elolvasni a többi ember véleményét, én is átnéztem előtte a márkákat és típusokat, amelyek szóba kerültek. Totalcar - autós népítélet

[link]

2010. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
kotlókergetőt
2010. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első kocsi lenne, nem száguldozni szeretnék vele, viszont sokat itatni se akarom..Köszi az oldalt, amit linkeltél már nézem is :-)
2010. márc. 18. 22:41
 4/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:37


te meg szarjá sünt!

2010. márc. 18. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem első autónak vegyél swiftet. 1000 cm3. strapabíró,igénytelen,alacsony költségeltetés mellett használható,az alkatrész nem drága,bontóban minden van hozzá. rutint szerezni tökéletes. hátrány,a biztonsága. hozzáteszem,nekem nem suzukim van,de ajánlom. ja,és 500 ezerért nagyon jó állapotban lévőt kapsz..
2010. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok:példa [link]
2010. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Swiftet ne az szar.

Vegyél németet vagy esetleg japánt

2010. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert a Swift nem japán, mi? :)

Egyébként én sem ajánlom a Swiftet, inkább egy régebbi Honda

2010. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen a Suzuki is japán, de én nemveszem autószámba.
2010. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!