Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért remeghet az autóm?

Miért remeghet az autóm?

Figyelt kérdés

Opel corsa C 1,2-es.

3. sebességben olyan 60-90 km/h között mintha remegne a kocsi, a felett már nem vagy úgy vettem észre hogy ha 4.be teszem akkor is megszűnik. Gondoltam Diagnosztikára viszont akkor szerintem nem csak bizonyos sebességnél kellene hogy jelentkezzen. Enyhén mintha pl parkoló csíkokon hajtanék és apró remegést érzek.


2015. nov. 9. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Tojás az egyik kerék.

Menj el egy gumishoz centíroztatni

2015. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így van...centíroztasd a kerekeket, de minél előbb. a motornak, váltónak semmi köze a remegéshez.
2015. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy igazatok van. Kicsit használtak már a gumik de úgyis jövő héten teszem fel a téli gumikat akkor centríroztatom is. :) nem hajtom még egyébként csak hogy ne gondolja senki hogy nyárival ilyenkor használom :)
2015. nov. 9. 16:50
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha tojás van benne akkor nagyobb sebességnél miért szűnhet meg?
2015. nov. 9. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
motortarto bak?
2015. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itt a tél,fázik.
2015. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!