Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Wolksvagen Golf 4-et...

Ismeretlen977 kérdése:

Megéri Wolksvagen Golf 4-et venni 1.9 TDI-t használtan? Nem fognak ki jönni rajta a hibák? Esetleg a turbo miatt vagy valami. Bocsi hogy ilyet kérdezek csak még nem volt TDI-s autóm.

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyit mész vele, jellemzően 2 literrel kevesebbet fogyaszt, mint egy azonos benzines. De ha csak évi 10 ezer kilómétert mész akkor ez csak 200 liter üzemanyag megtakarítás (70 ezer Ft), de minden évben illik benne olajat, olajszűrőt cserélned, míg egy öregebb benzinesnél ezt lehet azért ritkábban is.


Dízelesek drágábbak, vagy több kilométert futottak, ha pedig gond lesz velük drágábban javíthatóak.

2015. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Új golf 4 1.9 TDI-t nem tudsz már venni,így igen használt van csak de megéri.Hibák kijöhetnek rajt,mivel nem új autó,nem tudni hogy ki használta.

Évi 70E FT megtakarítás szerintem egy ilyen értékű autónál több mint elég.

2015. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja és azt még elfelejtettem,hogy szerintem benzinesben is illene évente olajat cserélni meg hasonlókat....
2015. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

értem. Mennyivel drágább a dieseles autó javitása mint a benzinesé ?

Egyik ismerősömnek ki ment a bmw be az adagoló és kb. 400.000 ft ba került a megjavitása .....

2015. nov. 5. 10:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem az olcsóbb ,szétütött, millió km-es darabokat nézegeted, akkor jó vétel. A korának egyik legjobb motorjai, a kocsi is jó összességében, rendszeres karbantartással örökös darab.


Az, hogy drágább eléggé urban legend dolog. Igaz, hogy vannak részegységek amik zsebbenyúlósabbak, de ugyanúgy van analógia rá a benzinesekben is.


Egy Golf IV TDI tulaj

2015. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem. Egyébként az 1.6 ra miért mondják hogy az is gyenge ? az 1.4 töl sokkal jobb 1.4 es 75 lóerős az 1.6 os meg vagy 105 le .
2015. nov. 5. 11:26
 7/10 anonim ***** válasza:

" http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__732..


Nem unod még ezt a kérdést,főleg miután már tegnap kiderült,hogy arra nincs pénzed,hogy megfésülködj!!!Akkor mit akarsz te dízelt venni?!?!


Az meg hogy továbbra sem tudod leírni a márka nevét.....no comment!!!

2015. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

foglalkozz a magad dolgával!

ha nem tetszik valami akkor nem kell olvasnod a kérdéseket !

Erről ennyit !

2015. nov. 5. 12:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak az autótesztelő majmok mondják, hogy gyenge. A ha.hu-n mindig jobb oldalt van teszt az adott autóról, az összeset szidják, ami 1.4 vagy 1.6. Nekik az 1.4 téesí kell, mer' az jól megy, de arra nem gondolnak, hogy a gatyájukat is rákölthetik arra. Nekem nem kell olyan kocsi, amiben az egyik henger nem indul indításkor, nem akarom szétszedetni a motort évente, mert bekokszosodott.
2015. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megeri venni megkimelt allapotut, de ez nem marka fuggo szerintem. Ha turbo miatt aggodsz..akkor ne valtozo geometriasat nezesegg ,az tobb odafigyelest igenyel
2015. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!