Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 50 spain's n1...

Aprilia rs 50 spain's n1 megbízható, jó sportmotor?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 16:57
 1/6 $$$$$ ***** válasza:
Szia szerintem igen . Nekem aprilia rs 50 factory van (2008-as) lassan 1 éve megvan . Nem volt még sose komoly baja. Sőt baja se volt még igazán . Akkor kelkett kicsit javitgatni amikor elestem. ( De ugye ez nem a motor hibája) . Tehát szerintem megbízható meg jó is :) meg azért 50 -es hez képest jól megy ;)
2015. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 $$$$$ ***** válasza:
Ja és pont ilyet akarok a nyáron (szerintem ehez el kelledz adni a mostanit) csak én nem 50ccm est hanem 125 ccm est akarok ;)
2015. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a jogsid engedi, akkor nagyobbat vegyél. Ha 50-esre van "papírod", akkor ez egy jó választás.
2015. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! És esetleg ebből nem a Spain's no1 verzió,hanem csak a sima Aprilia rs 50 az ugyan az vagy különbözik ?

Ebből a háromból szeretnék választani :

Aprilia rs 50

Aprilia rs 50 Spain's no1

Yamaha tzr 50


Ezek közül melyik a legjobb ? Megbízhatóság / gyorsaság

2015. nov. 9. 23:38
 5/6 $$$$$ ***** válasza:
Ìgy kicsit késve :D . Mondtam hogy nekemaprilia rs 50 factory van. Nincs megfurva meg semmi ilyesmi és a 100 km/h -t simán,, megmegyem'' vele ami 50ccm hez elég jó :) . A yamaha tzr 50 et nem anyira ismrrem. De az se rossz motor. A spain's meg az enyém közt pedig szerintem nincs nagy különbség . Amúgy használtat vagy ujat akarsz venni? Ha használtat akkoe kb hanyas évjárat.? Meg menyi a max rászánt összeg? Csak kiváncdiságból.? Az enyèm 340000 ft volt. De nagyon jó állapotú 2008 as motor. Értelem szerüen minnél régebbiek annál olcsóbbak..
2015. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igazából a tzr50-ben és a rs50-ben ugyanaz a blokk van!

Én az apriliát ajánlom!

2016. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!