Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van olyankor, ha az autósze...

Mi van olyankor, ha az autószervizben kifogy az ügyfél kocsijából a benzin?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra lennék kiváncsi, hogy volt-e már valakinél (aki szerelő) erre példa, és milyen szituációban?.. vagy ha nem is, még megtörténhet, mit csinálna?

Például éppen egy próbaútra kellett vinni az autót, de nem volt elég a visszaútra :)

Gondolom azért egy műszaki vizsgára úgy leadni a kocsit, hogy világít a "tankolj" lámpa, azért nem szokta senki...

Egyébként én már egyszer adtam úgy le autót, hogy világít, de akkor kb még aznap vagy tegnap kezdett, és olyankor tudom hogy azért egy jó 6 liter még van benne, annyit meg úgysem mennek vele.. (úgy emlékszem csak gumicsere volt talán), mégha huzamosabb ideig kéne járatni a motort sem fogyna ki...


2015. nov. 10. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt erre példa. Javítás után 100 km-es próbaút. Tankolt a szerelő. Számlát odaad. Én kifizet.
2015. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom vesznek bele kannában a legközelebbi kúton pár litert és kiszámlázzák.

Ha negyednél van a tank és épp van rá lehetőségem én inkább teletankolom, nem szeretem az utolsó pillanatra hagyni. Szervizben is legalább 3/4 tankkal szoktam otthagyni.

2015. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koaxk Ábel ***** válasza:
47%

Szerintem ez totál égő szituáció, eleve úgy elvinni a szerelőhöz, hogy porzik a tank, sejthető, akinek a tankolás gondot jelent, mennyit tud szánni az autó javítására.


Nekem az is égő volt amikor egyik utamon hazafele úgy alakult, hogy nem volt nálam csak 5 rongy kp és a bankkártyámat meg otthon felejtettem és muszáj volt tankolnom.


Lesütött szemmel tankoltam 5 ezerért a BMW-be, gondolom a kutasok meg jót röhögtek rajtam...


Többet ilyet soha...

2015. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi köze hozzá, hogy mennyit tankolsz? Szinte minden alkalommal azt látom a kúton, hogy a többség ilyen kerek 2000-3000Ft-okért tankol és senki nem érdekel.

Általában hetente teletankolok, mert sokat megyek. De egyszer én is tankoltam 2723-ért, mert kíváncsi voltam a fogyasztásra egy rövidebb csak városi távon teletanktól teletankig módszerrel. Nem éreztem úgy, hogy röhögnének rajtam.

2015. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!