Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit gondoltok milyen egy...

Ti mit gondoltok milyen egy romet zk 50? Végsebessçg, megbízhatóság. Stb. Saját tapasztalatokat kérek nem linkeket!

Figyelt kérdés

#jogosítvány #motor #Romet #romet zk 50 #AM motoros jogsi #A motoros jogsi #A2 motoros jogsi
2015. nov. 10. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegsebessege kb 40km/h, megbízhatóság konkrétan 0, de alkatrészeket apropenzert kapsz, vagy lehet ingyen ingyen ingyen vágják. Inkább ajánlanék egy simsont.
2015. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 joco5582 ***** válasza:

Nem értek egyet veled. Szerintem ennél megbízhatóbb motor nemigen van. Édesapám 20évig járt be vele a munkahelyére télen nyáron. Nagyon igénytelen egyszerű szerkezet. Kibírta a többünk, ökörködését is. Kapott sarat, homokot estünk keltünk vele.

Az igaz, inkább egy motorizált kerékpár, abból mondjuk a kényelmesebbik. Tartósan 40, 45 öt ment. De a leggyengébb láncszem a váltó volt. 2 sebesség egyszerűen kevés ehez. Ha lett volna 3sebis, igazán jó kis motor lenne ma is.

2015. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én anno árultam ilyen motort. Sok jót nem lehet elmondani róla..Már akkor is egy gyengécske,megbízhatatlan vacak motor volt. Mai szemmel nézve végképp az..nem véletlen, hogy teljesen kipusztultak. Simson. Az még ma is motor.
2015. nov. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ne a régire hanem az újra gondoljatok!
2015. nov. 12. 21:00
 5/6 Laci7109 válasza:
Asszem, ti a Romet M780 Kadet-ra gondoltok, a kérdező meg nagyon nem arra...
2015. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laci7109 válasza:

Nekem egy Kadet-em volt, illetve még ma is megvan. A 2,2 lóerő és a két sebesség valóban nem sok, városi szaladgálósnak, vagy anno horgászni rövid távra elment.

A mostani felhozatalból én inkább a Z50-re szavaznék, az majd' olyan erős, mint anno egy Simson :-) Persze ettől a "teljesítménytől" sem kell sokat várni, még a négy sebességgel sem. Szvsz ez is ugyanolyan "városi szaladgálós", csak kissé modernebb, meg dizájnosabb...

2015. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!