Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki válogat kevés valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki válogat kevés valakivel éri be megvan az a rossz esély, hogy élete végéig egyedül marad?

Figyelt kérdés
Több embertől ezt hallom, hogy ne legyenek magasak az igények, mert soha nem lesz senki, akihez közel kerülünk. Szerintem akkor lehet valaki igazán boldog, ha olyan párt talál akihez nagy vonzalmat érez és nem azért, mert úgymond nem volt jobb, ezért rossz valakivel összejönni, aki iránt nem érzünk vonzalmat. Kell fizikai és lelki vonzalom! Én így látom!
2014. nov. 7. 13:29
1 2
 1/11 Noydra ***** válasza:
Tökéletesen jól látod.
2014. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól látod én pont egy olyan helyzetben vagyok, hogy egy lány erősen érdeklődik irántam, kedves és okos, minden tekintetben jó lehetne, de valahogy nem érzem a szikrát, amit az előző 2 barátnőmnél éreztem. Nem ver a szívem erősebben ha ott van, nem érzem, hogy most rögtön rámásznék.
2014. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Természetesen arra kell törekedni, hogy tökéletes legyen a testi, lelki vonzalom, ÉS emellett még másban is szintetek egymáshoz illő legyen.


Akkor reális magasra állítani a lécet, ha Te is átugrod azt.

2014. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszél itt mindenki az igényekről, mintha azokon lehetne változtatni... Pedig nagyon nem így van. Én például szarul nézek ki, és igen, szép lányt szeretnék. Hogy nem fogok ilyet találni? Valószínű! De akkor is inkább az egyedüllét, mint az, hogy mást becsapjak én meg szenvedjek.
2014. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

20 éves létemre még nekem sem volt barátom és nem hinném, hogy túl magasak lettek volna az igényeim. Egyszerűen azt akartam, hogy meg legyen benne az a valami plusz, ami vonz.

Aztán most akadt egy srác, aki elsőre külsőleg annyira nem tetszett, de a személyisége viszont meg már az elején szimpatikus volt. Ahogy egyre többet beszélgettünk intimebb témákról is és láttam, hogy így is mennyire egy hullámhosszon vagyunk, valahogy megláttam benne valamit, amit eddig nem és most már külsőleg is vonzódom hozzá. :)

2014. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolkodok, mint ti! :) Igényeket tényleg nem lehet megváltoztatni, hiába mondják jó páran, hogy meglehet valakit úgy szeretni, hogy nem igazán jön be. Ha nem olyan jó az együttlét, a szex akkor nem lehet hosszabb távra alapozni, de még rövidebbre sem. Tudom hogy így nehezebb megtalálni, de hogy valaki emiatt egyedül maradjon örökre elég nagy túlzás.
2014. nov. 7. 14:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, ha hosszú távra keresel párt magadnak, akkor olyan dolgokban legyél igényes, amik később sem fognak változni. A melle meg fog ereszkedni, a haját többször is átfesti majd, számtalan frizurája lesz, és az évek során biztosan felszed néhány kilót, és lesznek ráncok is. Ezért ilyenek miatt felesleges már az elején kihagyni valakit a potenciális jelöltek közül. Okosabb később sem lesz valaki, modora, személyisége később sem lesz gyökeresen más.


Persze kell a szikra. Csak annyit akartam ezzel mondani, hogy ha valami miatt megfogott a lány, ne kezdj el agyalni, és ne vesd el csak azért mert mondjuk kicsi a melle.

2014. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Én úgy gondolom, ha hosszú távra keresel párt magadnak, akkor olyan dolgokban legyél igényes, amik később sem fognak változni. A melle meg fog ereszkedni, a haját többször is átfesti majd, számtalan frizurája lesz, és az évek során biztosan felszed néhány kilót, és lesznek ráncok is. Ezért ilyenek miatt felesleges már az elején kihagyni valakit a potenciális jelöltek közül."


Ez szerintem amiatt tévedés, mert igaz, hogy egy hosszú távú kapcsolatban a külső és a szexuális vonzalom idővel háttérbe szorul, ez viszont nem jelenti, hogy az elején ne kéne ott lennie. Igenis egy tartós kapcsolatban, házasságban is ott kell lennie legalább az emlékeknek arról, hogy milyen szenvedélyes, lángoló szerelemmel kezdődött. Ez viszont a testi vonzalom nélkül nem valósul meg.

2014. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az igények néha maguktól változnak, ha megismerünk valakit. Nekem pl. a nagydarab férfiak voltak mindig is az eseteim külsőleg és persze belsőleg is voltak elvárásaim. Aztán találkoztam valakivel, aki mindennek megfelelt, ő is érdeklődött irántam, végül mégis egy külsőleg, belsőleg más típusba szerettem bele.

Az élet sok fura dolgot produkálhat.

2014. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

inkább vagyok egyedül, minthogy olyannal legyek akit nem szeretek magam mellet tudni.


25F

2014. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!