Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átlagos használatra (esztétika...

Átlagos használatra (esztétikailag tetszik nekem) szakmai szempontból mi a véleményetek az alábbi két termékről? (egy mélyláda és egy erősítő kép csatolva) A termékek használtak, összesen 25. 000 Ft.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. okt. 2. 16:56
 1/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ahogy néztem az adatokat az erősítő a maga hidalt 180watt RMS-ével ki tudja hajtani a mélyládát.


Nekem amúgy designban ez a mélyláda nem annyira jön be, de ez ízlés kérdése.


Milyen kialakítású autóba lesz? (kombi, egyterű, csapotthátú, sedan)


Azért kérdezem, mert ahogy nézem ennek a hangszórónak a terhelhetősége 150W RMS, ami nem túl sok egy mélyládánál, bár az érzékenysége viszont elég korrekt.


Egyterű, csapotthátú, kombi autókba még akár jó is lehet, sedanba viszont szerintem ez vérszegény. Mondjuk ez is attól függ mi vele a cél, de mivel reflex láda, így gondolom a kemény basszusok.

2015. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm hogy válaszoltál, egy kettes Puntóba akarjuk berakni, kisautó.

Gyári hangszórók vannak benne, de remélem ezzel jobban fog szólni. Tényleg nem várok sok extrát csak azt a kis basszus érzést.

2015. okt. 2. 18:01
 3/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Punto 2-be ez akár tökéletes is lehet!


Az a gyanúm, hogy nem fogja leverni a veséd, de korrekt mélyhangokat fog adni, ha korábban még nem volt mélyládád, akkor kifejezetten csodát fogsz hallani.


Mindenképpen megéri, annyit érdemes beállítani, hogy a gyári hangszórókról a fejegységről szedd le 0-ra a mélyhangokat.


A gyári hangszórók általában amúgy sem túl jó minőségűek, túl sok mélyet úgysem adnak, viszont hamarabb betorzítanak, ha próbálod mélyhang kiemeléssel terhelni őket.


Nem tudom, hogy gyári rádiód van, vagy utólagosan vettél bele, mert ha gyári rádiód van akkor sajnos jelszint átalakító kell az erősítőhöz. Utólagos rádió esetében jó eséllyel legalább 1 pár rca van, ami elég az erősítőhöz.

2015. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi hogy újra válaszoltál!

Utólagos fejegységem van, igaz nem nagy durranás, egy pár éves Sony

2015. okt. 2. 19:24
 5/8 A kérdező kommentje:

Utánanéztem a hangszórókat, összesen 6 darab van, elől négy, hátul kettő.

Elől két "felső" magashangú egyenként max. 40w teljesítményű, alsó részen két 165 mm átmérőjű mélyhangú, szintén max. 40 w teljesítménnyel.

Hátul 2 db 100 mm átmérőjű, szélessávú hangszórók.

2015. okt. 2. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
egy puntóba kezdésnek tökéletesen megteszi......hangnyomsá versenyre nem kell vele menni,de arra jó lesz hogy a basszusok helyén ne csak pukkanásokat hallj a gyári hangszórókból,hanem tényleg rendes mélyeket
2015. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!
2015. okt. 2. 19:59
 8/8 dirtboy ***** válasza:

kevés lesz oda az az erő,dinamikátlan lesz az a 30as mély nagyon.

magyarán nem fogja bírni rendesen mozgatni csak lengeti majd de a gyorsabb frekvencia váltásokat nem bírja lekövetni.


a 180W rms hídban meg poénnak szánták.

ha jól tudom 20as biztije van és ez egy analóg erő,esélytelen a 180rms hídban is.

a balu amúgy is felejtős márka,tiszta vicceseket ír.

THD 0,05% ilyen adatok mellett?

akkor az az erő nem éppen ennyibe kerülne.


nem ér ez 25ezret mert hamar túladsz majd rajta mikor észre veszed hogy csak brummog a kettő együtt.

2015. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!