Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Ford focus c max-om...

Van egy Ford focus c max-om 1.6 tdci és kijött ez a P0193-as hiba és a kocsi szó szerint indíthatatlan . És a hiba állandó . Tuti hogy bedöglött a nyomásszabályzóm?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Possible causes

- Low or no fuel

- Faulty Rail Pressure (FRP) Sensor

- FRP harness is open or shorted

- FRP circuit poor electrical connection

- Faulty Fuel Pump


Gondolom az alacsony üzemanyag szintet kizártad egy tankolással. Azt, hogy az AC nyom-e ellenőrizted? Ha igen akkor, maradt a nyomásszabályzó vagy hiba a kábelkötegben.

2015. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javíts ki ha tévedek, de azokban az autókban a Peugeot 1.6 HDi motorjai vannak ugye? Nekem a céges Peugeot 1.6 HDi-nél ment tönkre a rail szenzor (Fordnál nyomásszabályozó), de akkor még tudtam haladni a géppel, csak épp 70 volt a végsebessége, mert egy bizonyos fordulat felett leállt a motor. Aztán egyszer csak megjavult, és két napig jó volt, de utána végleg meghalt. Mentem vele vagy 200 km-t a szervizig 70-nel. A szenzor maga valami 5000 Ft-os alkatrész.
2015. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
EZ A TDCI 1.6 . a NYOMÁSÉRZÉKELŐT BEMÉRTÉK ÉS JÓ. Porlasztó csúcsok ultrahangos mosóval mosva ellenőrizve. Azok is jók. Indítózáskor a vissza ágon jön a gázolaj de be se röffen.
2015. nov. 22. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:

NE KIABÁLJ, NEM SÜKET SENKI!


1.) A kérdésben még azt kérdezted, hogy: "Tuti hogy bedöglött a nyomásszabályzóm?", szó se volt arról, hogy bemérték és jó!


Azt is megértettem, hogy TDCi motor, sőt azóta utána olvastam, és azt is a PSA konszern gyártja, tehát ugyanaz, mint amit az alábbi típusokba is beépítettek:

Mk IV Mondeo, Ford Focus, Ford C-Max, Ford S-Max, Ford Galaxy, Peugeot 307, Peugeot 308, Peugeot 3008, Peugeot 5008, Peugeot 407, Peugeot 607, Citroën C4, Citroën C4 Picasso, Citroën C5, Volvo C30, Volvo S40, Volvo V50, Volvo V70, Volvo S80

Még ha hisztizel, akkor is...

:D

2015. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi . De nem azért írtam úgy. A fiam siettetett és a játék közbe benyomta a Caps Lock-ot. Én meg nem is figyeltem csak közben vettem észre. De itt ugrált rajtam és mondom mindegy már nem törlöm vissza. Szóval bocs ha félre érthető volt.
2015. nov. 22. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!