Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden elvontatásért egységes...

Minden elvontatásért egységes a bírság?

Figyelt kérdés
titeket vontattak már el? és ha igen, mennyi volt, és konkrétan mi volt a baj? illetve arra lennék még kivácsi hogy hová viszik az autót. úgy tudom minél később megyünk érte annál többet kell majd fizetni, ez is igaz?
2015. nov. 19. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már a '90-es évek óta nem láttam közlekedési kihágás miatt elvontatott autót, de akkoriban jó sokat.

Budapesten folyamatosan ingáztak a vontatók a belváros és az M3 kivezető felüljárója alatti tároló között. Máshonnan szinte nem mis vittek el járművet, no és persze azért ügyeltek arra is, hogy a HMCS autókat is elkerüljék.

Ott és akkor egységes volt az elszállítás díja, csak a napi tárolási díj adódott hozzá. No persze még a taxi, és később a közterület felügyelettől is ment még a bírság csekk.

Ha emlékeim nem csalnak, akkor itt tárolták az elvontatott autókat:

[link]

2015. nov. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ha valaki garázsbejáratnál áll meg, vagy a megállni tilos tiltó táblán szerepel kiegészítésként a vontatás, akkor csak el vontatják, nem?
2015. nov. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!