Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gázadásra remeg a kasztni és...

Gázadásra remeg a kasztni és a váltókaron is érezni a remegést, kormányon nem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

kb 60-90km/h között érezni a rázkódást, ha leveszem a gázról a lábam akkor mérséklődik /annyira nem is észrevehető a remegés/szitálás.

Illetve nem tudom hogy összefüggésben van-e, de a motorfékezéskor érződik egy enyhe koppanás, induláskor erős gázadásra pedig szintén koppanás, illetve 2-3 as fokozatban süvítő, vinnyogó hang, szintén motorfékezéskor, gondolom ezek összefüggésben vannak...



2015. nov. 20. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Te tetted fel ugyanezt a kérdést már párszor ugye?

Mert akkor ha nem a kerék és megnézetted másik gumisnál is. Akkor marad a féltengely és/vagy a motortartó bak. Lehet komolyabb gond is, de ezekkel kezdeném

2015. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyszer valóban feltettem egy hasonló kérdést...

Kicsit pontosítottam rajta+ meg nem gondoltam hogy bárki is hozzászól még a régi kérdéshez.

Volt egyébként gumicsere, egy ici picit talán másabb lett de ugyanúgy megvan a remegés. Nem annyira durva, de azért észrevehető.

Hamarosan elviszem valakihez, úgyis nagyszervíz előtt áll a kocsi.

2015. nov. 21. 11:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Kapott új olajat a váltó, kicsit kevés volt a szint azt mondták, még nincs nálam a kocsi így nem tudom, hogy csinálja-e ugyanúgy a tüneteket. A többi alkatrészt is megvizsgálták, féltengelyek szilentek, de talán még a motor/váltó tartók lehetnek kicsit ki, vizsont az se veszélyes, szerintetek mi okozhatja még? Létezne hogy maga a motor?
2015. dec. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!