Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a manuális váltót?

Figyelt kérdés

Friss jogosítvánnyal rendelkezem, manuális váltós autón tanultam és 0 hibaponttal mentem át forgalmi vizsgán.


Hét közepén megjött a jogosítványom.


A problémám az, hogy képtelen vagyok megtartani az autót, ha indulok iszonyatos nagy gázzal indulok és ma még parkolásnál el is égettem a kuplungot úgy, hogy cserélni kell szerintem (füstölt és rázott az autó) Most átülök egy Fiestába addig, de az is máshogy fog és ugyan úgy nagy gázzal indulok, kézifékes indulásnál hátragurulok. Hogyan tudnék finoman elindulni kuplunghasználattal ? Eddig képtelen voltam rá kivéve vizsgán és oktatásokon...


2015. nov. 21. 15:03
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Basszus, de régi kérdésem, azóta már van CE jogsim is 8 sebességes MANcival lett meg, és minden percét élveztem, ha lehetne rakatnék kisautóba is 8 sebességes, de pofozós váltót. Megszerettem. :) de vagy 1 évig vesződtem vele, mire megtanultam a SAJÁT autómat vezetni pedig naponta vezettem. ;) nem adtam fel.
2020. febr. 5. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!