Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudom hogy sokan kérdezték...

Profl kérdése:

Tudom hogy sokan kérdezték már, de simson vagy robogó? Többi lent!?

Figyelt kérdés

falun lakok és az lenne az előny hogy a környékre és haverokkal el tudjunk menni motorozni... de haveri társaságban csak robogó van..de többször mennénk földes utakra....és az a lényeg hogy megbízható legyen! és aránylag a fogyasztása is jó legyen...

Néztem a motorokat és én ezekre gondoltam : simson s51b , simson s51n,aprilia scarabeo 50,yamaha dt50,yamaha jog... úgy kb 125 ezerért szeretnék motort venni de abból is a legjobbat..



2013. szept. 1. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább Simson mint robogó, de én a DT50-et választanám.
2013. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
125 ezerért milyen dt-t kapok??:OOOO
2013. szept. 1. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért annyiért már ki lehet fogni egész jókat. Bár én csak DT125-el mentem, de szerintem messze jobb gép mint egy Simson, a robogók meg egyáltalán nem valók földútra.
2013. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyorsban ránéztem az árakra, hááát, lehet hogy nem kapsz annyiért egy jót! :(
2013. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a haverjaid el tudnak menni a robogójukkal a földes úton akkor neked sem szabadna, hogy problémát okozzon.


A Simson és a megbízhatóság egy mondatban pedig elég morbid kombó.


2 lehetőség van előtted:


1., Veszel OLCSÓN egy akár milyen lelakott simsont, te magad otthon felújítod és pár száz vagy ezer km-enként bütykölöd otthon. Ha nem tudsz vagy nem akarsz bütykölni akkor sürgősen felejtsd is el.


2., Veszel egy jó állapotú robogót és mész vele. Nyilván itt viszont nem az olcsót kell keresni, mert az olcsó az olyan is lesz.

2013. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dt50-est ne vegyél soha!
2013. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd bővebben!
2013. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor egy jó állapotú yamaha jog ??? vagy egy malaguti f12??
2013. szept. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!