Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vihetem ezeket magamal Bristolba?

Vihetem ezeket magamal Bristolba?

Figyelt kérdés
bristolba szeretnék menni egy autónyi cuccal. ruháim lennének főleg esetleg dohány.és amit nagyon szeretnék 2 vagy esetleg 3 biciklit is kivinni. ezt a határon nem szedik darabokra. pont az lenne a lényeg h a kerékpárok összeszerelt állapotban maradjanak.ugyanis nem értek összeszerelésükhöz.

2015. nov. 27. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik határon veszik szerinted darabokra? Mármint ha Magyarországról indulsz... ...és az angliai Bristol az uticél...
2015. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet menni Svájcon keresztül is.. :) Bár én nem tenném.
2015. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem értek hozzá.soha nem voltam még külföldön ,és egyáltalán nem tudom h müködnek ezek a dolgok. ezért szeretnék legalább innen tájékozódni. darabokra szedést az ellenőrzésre értettem.ki tudja a a felkapott terrorista támadások miatt meben látnak fenyegető dolgot....
2015. nov. 28. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Papírjait vigyed és nem lesz baj! Az osztrák rendőr agya általában úgy jár, hogy magyar rendszámú autó ---> bicikli ---> lopott. Ezen felül a dunkerque-i kompnál szoktak még ellenőrizni, de többnyire csak a románokat csesztetik, meg a kutya szagol.
2015. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
régi felújitott kerékpárok,saját igény szerint beállitva.ezeknek nincs papirja.inkább a tulajdonasai számára van felbecsülhetetlen értéke. de papiral erről nem szolgálhatok. igy felejtős a történet h vihetem magamal?
2015. nov. 30. 22:52
 6/6 SándorÚr ***** válasza:

ha magyar rendszámos kocsival mész biztos, hogy kivesznek az angol vámosok, a komp átkelés után, de főleg a kocsi miatt, hogy miért akarod angolba használni. De ne aggódj a biciklit nem szedik szét. Engem 2szer intettek egyszer szét is szerelték a bmw-t de csak immel ámmal-ámmal egy vicc volt az egész, ha akartam volna akármit meg bármit átvihettem volna.

Szóval száz szónak os egy a vége: biztos, hogy a bicikliket nem fogják bántani.

2015. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!